English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Ark Nova

  Ark Nova - gra planszowa
  Wyobraź sobie, że właśnie zostałeś nowym Dyrektorem nowoczesnego ZOO. Będziesz musiał zadbać o właściwą organizację wybiegów, tak aby zwierzęta czuły się dobrze i by twój ogród zoologiczny nie tylko przyciągał rzesze spragnionych egzotycznych wrażeń turystów, ale też uczestniczył w szczytnym programie zachowania zagrożonych gatunków. Tak więc, jak to w takich miejscach bywa, zapełnisz je najróżniejszymi okazami zwierząt. Zatrudnisz też specjalistów, którzy dbać będą o konkretne aspekty prowadzenia ogrodu i czy będzie to ekspert od fauny danego regionu świata, weterynarz, hydrolog, inżynier czy inny specjalista, staną się oni kluczowymi postaciami na których będziesz polegał podczas rozwoju całego przedsięwzięcia. Oczywiście nie możesz też zapomnieć o rozbudowie infrastruktury specjalnych budynków, które zagwarantują zwiedzającym dodatkowe atrakcje. Na końcu pamiętać także warto o tym, że część zwierząt którymi się zajmujesz będzie mogła powrócić do życia na łonie natury i te projekty mogą stać się esencją Twojej pracy nad zachowaniem gatunków. 

  Przedsprzedaż jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku wystartowała. Premiera Ark Nova planowana jest na III kwartał tego roku.

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.