• Przechowalnia 0
 • Batman!

  Talisman: Batman - gra planszowa
  Dosyć już bezczynnego siedzenia w tym nieprzyjemnym hotelu, gdzie ubrali nas w białe kaftany, a jedzenie smakuje jak zmielone robale. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia - wielkie goryle, bez krzty ogłady, ot co! Mamy dosyć i dzisiaj jest dzień, kiedy ten nietoperzowaty głupek w rajtuzach zobaczy, że nie jesteśmy w ciemię bici i żadne mury naszych superumysłów nie uwiężą. Bracia i siostry, przyszedł czas, by po raz kolejny pokazać Gotham City, kto jest tutaj prawdziwym królem... bo przecież nie jest nim ten przerośnięty, latający szczur ze śmieszną peleryną! Zrywamy się stąd!

  Panie i Panowie, święta blisko, ciekawy rok za nami, więc i prezent pod choinką będzie nie byle jaki - prezentujemy przedsprzedaż gry Talisman: Batman, którego premiera ma nastąpić już 17 grudnia.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.