• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Nowość

  Black Angel (edycja polska)

  239,90 zł 229,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 1576
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż!

  Ludzkość, poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie, wyczerpała zasoby naturalne Ziemi, powodując tym samym, że nasza rodzima planeta stała się prawie niezdatna do zamieszkania. W przypływie jasności umysłu, pod naciskiem nieodwracalnej degradacji naszej planety, największe narody Ziemi, odrzucając uprzedzenia i wznosząc się ponad podziałami, zjednoczyły swoje siły, dzieląc się wiedzą aby stworzyć największy statek kosmiczny jaki widział nasz świat. Tak powstał projekt Black Angel. 

  Pierwsza międzygalaktyczna fregata w naszej historii musi przetransportować naszą spuściznę genetyczną poza znane światy, zabrać ją w podróż, która najprawdopodobniej potrwa tysiące lat. Załoga składała się będzie jedynie z robotów, które utrzymywać będą sprawność wszystkich systemów. Ponieważ jednak żaden z wielkich narodów nie zaufa w pełni sztucznej inteligencji stworzonej przez inne mocarstwo, osiągnięto kompromis - Black Angel będzie zarządzany przez kilka takich systemów a ich sprawność będzie oceniana na bieżąco podczas trwania misji. Na końcu długiej i niebezpiecznej podróży, kiedy ludzkość pod postacią materiału genetycznego dotrze na nową, nadającą się do zamieszkania planetę, Sztuczna Inteligencja, która okazała się najsprawniej działająca podczas całej wyprawy, przejmie stery podczas adaptacji naszego gatunku na nowym świecie...

  Black Angel to gra planszowa, w której od 1 do 4 graczy będzie rywalizować o miano najlepiej zarządzającej procesami statku, sztucznej inteligencji. Główna oś gry będzie opierała się na umiejętnym rozdzielaniu zadań pomiędzy roboty, które znajdą się pod nasza opieką. Będziemy musieli zarządzać statkiem tak, aby bezpiecznie dotarł do celu - odpierając ataki z zewnątrz, dokonując napraw i prowadząc fregatę poprzez przestrzeń kosmiczną. Za dobrze zrealizowane zadania będziemy nagradzani punktami, które w ostatecznym rozrachunku wyłonią zwycięzcę - zarządcę nowej planety na której ludzkość otrzyma drugą szansę, okazję na naprawienie swoich błędów i zbudowanie nowego, lepszego domu.

  Dla kogo jest ta gra?
  - dla każdego kto uwielbia długie i pasjonujące gry pełne optymalizacji swoich ruchów w otoczce sci-fi
  - dla bardziej zaawansowanych graczy lubujących się w dużym skomplikowaniu rozgrywki i wielu godzinach spędzonych nad ciągłym poszukiwaniem lepszych posunięć
  - dla każdego, kto szuka gry w którą może rozegrać wiele, za każdym razem różniących się od siebie partii - Black Angel dzięki losowemu rozłożeniu elementów oferuje bardzo dużą regrywalność, możliwość stosowania rozmaitych strategii oraz wiele dróg do zwycięstwa.

  Premiera planowana jest pomiędzy 24 a 30 kwietnia 2020. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery. 


  Koszulki pasujące na karty do gry Black Angel:
  Mini European (102szt.)

  Liczba graczy: 1-4
  Czas gry: 60-120 minut
  Wiek: od 12 lat


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.