Star Wars Unlimited: Ashes of the Empire

Imperium upadło. Druga Gwiazda Śmierci wyparowała, Imperator Palpatine oficjalnie przestał odbierać wiadomości, a tysiące imperialnych urzędników nagle odkryło, że ich pięknie uporządkowana galaktyka nie ma już kierownictwa. Problem w tym, że obalenie tyranii jest znacznie łatwiejsze niż posprzątanie bałaganu jaki stworzyła. Na odległych planetach wybuchają lokalne konflikty, dawni dowódcy Imperium próbują utrzymać władzę, przemytnicy i łowcy nagród zwietrzyli okazję życia, a rodząca się Nowa Republika usiłuje przekonać wszystkich, że tym razem naprawdę może być lepiej. To czas niepewności, nowych sojuszy i starych porachunków. Czas, w którym los galaktyki rozstrzyga się nie tylko na wielkich polach bitew, lecz także w hangarach, na mostkach gwiezdnych okrętów i w kantynach, przy partyjce w Star Wars: Unlimited.
Pojawiła się zapowiedź Ashes of the Empire, nowego rozszerzenia, które przenosi graczy właśnie do tego burzliwego okresu po bitwie o Endor. W nowym dodatku znajdziecie ponad 260 kart skupionych wokół upadku Imperium, legendarnych bohaterów i złoczyńców oraz wydarzeń, które ukształtowały galaktykę po śmierci Imperatora. Znowu stworzycie własne talie, wykorzystacie nowe mechaniki i poprowadzicie do walki znane z filmów postacie.
Premiera planowana już w lipcu! Niech moc będzie z Wami!
