• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  Cardline: Zwierzęta

  42,90 zł

  Producent: Rebel
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Skrzyżowanie Fauny i Timeline! Idealna gra rodzinna i imprezowa.

  Które zwierzę jest większe, puszczyk czy indyk? A które cięższe - krowa czy rekin? A które dłużej żyje?  Pies czy wieloryb?

  Rozdajcie karty i ustalcie czy gracie "na wagę", "na czas życia" czy "na wielkość". Następnie każdy otrzymuje kilka kart, kładąc je przed sobą tak, że widzą tylko nazwę karty, ale nie wartości wymienionych cech.

  Teraz na środku stołu kładziecie losowe zwierzę, ale tak, by widzieć wartość wybranej cechy. Każdy z graczy po kolei wybiera jedno ze swoich zwierząt i stara się prawidłowo odgadnąć, czy jest ono większe / cięższe / żyjące dłużej od tego na stole (kładzie je po prawej stronie karty), czy nie (umieszcza swoją kartę po lewej stronie karty na stole). Jeśli jednak się pomyli, gracz odrzuca użytą kartę i ciągnie nową.

  Każdy następny gracz musi zdecydować między jakimi kartami umieścić swoje zwierzę - im dalej, tym zadanie trudniejsze, bo jest już coraz więcej kart na stole!

  Aby bawić się w Cardline - Zwierzęta, nie musicie znać szczegółowych informacji dotyczących zwierząt, a jedynie  kierować się przeczuciem i własnymi podejrzeniami!

  To idealna gra na lekkie popołudnie z rodziną czy znajomymi, a przy tym mająca znaczący walor edukacyjny, będąca świetnym narzędziem do wykorzystania w szkole.

  Zawartość pudełka:
  ♦ 110 kart w metalowym pudełku
  ♦ instrukcja
  Cardline - seria Pobierz plik

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Frédéric Henry
  Wydawca: Rebel
  Ilustracje: Gaël Lannurien
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 - 8 osób
  Wiek graczy: od 7 lat
  Czas gry: ok. 15 minut
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.