• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  Cluedo: Sherlock Edition (wersja angielska)

  110,90 zł

  Producent: Winning Moves
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Odkryj, kto zabił Jima Moriarty

  - Moriarty nie żyje! Ktoś go zamordował!

  - Ale kto to zrobił?

  - Gdzie?

  - Jak?

   

  Na te pytania będziesz musiał odpowiedzieć jako pierwszy. Użyj swych zdolności detektywistycznych i dedukcyjnych, by pójść śladami zbrodni i odkryć wszystkie poszlaki. Przejdź się po pokojach i wypytaj swoich współzawodników. Odpowiedzi ukrywają się w kopercie i są za każdym razem inne.

  Bądź więc ostrożny i notuj swoje obserwacje, odkrywając - krok po kroku - na zasadzie eliminacji, gdzie zamordowano Jima Moriarty, jakiego użyto narzędzia zbrodni i - co najważniejsze - kto dokonał zbrodni? Oczywiście, jeżeli nie chcesz, a Twój umysł jest tak chłonny i sprawny jak umysł filmowego Sherlocka, to nie musisz nic notować.

  Kiedy przy grze spotka się więcej osób (4-6), nabiera fantastycznego klimatu - naprawdę można mieć trudności w odgadnięciu kto jest zbrodniarzem. Dzięki dobrej grze aktorskiej i zimnym nerwom można wszystkich wyprowadzić w pole! Przy grze zawsze jest dużo śmiechu, podejrzeń, prób oszustwa i odwrócenia uwagi - jednym słowem trzeba być czujnym, spostrzegawczym i przebiegłym.

  Uwaga! W grze znajduje się niewielka liczba elementów z napisami w języku angielskim (np. niewielka liczba kart), jednak znajomość tego języka przez wszystkich graczy nie jest wymagana do gry - wystarczy, aby jeden z nich znał język angielski.

  Opis gry w serwisie BoardGameGeek.com

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Autor: Anthony E. Pratt
  Wydawca: Winning Moves
  Wydanie: angielskie

  Liczba graczy: 3 - 6 osób
  Wiek graczy: od 8 lat
  Czas gry: ok. 45 minut

  Zobacz także:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.