• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Czarna bandera + gratis

  69,91 zł 55,90 zł

  Producent: Lucrum Games
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  W portowej tawernie Nassau aż roi się o bukanierów. Większości do szczęścia wystarcza butelczyna grogu i chętna dziewka na kolanie. Przyglądasz się im bez krztyny szacunku. Nie jesteś krótkowzroczny, twe spojrzenie sięga daleko poza horyzont osiągalny dla całej tej gawiedzi. Wraz z wierną załogą swojego niewielkiego slupu miałeś owocny rok i całkiem niezły urobek kosztem pechowych kupców angielskich i hiszpańskich. Nie masz jednak zamiaru się tym zadowalać. Zamiast przehulać swą małą fortunę wzmocnisz swoją załogę najlepszymi, zaprawionymi w boju żeglarzami. Popłyniesz ku jeszcze większym łupom i bez zmrużenia oka stawisz czoła komukolwiek na tyle odważnemu lub głupiemu, by stanąć ci na drodze. Życie pirata zazwyczaj nie jest długie. Nie łudzisz się, że w twoim przypadku będzie inaczej. Ale z chłodną determinacją doprowadzisz do tego, by twe imię zostało na zawsze zapamiętane. by wypowiadano je z jeszcze większą grozą i respektem niż imiona Henry'ego Avery'ego, czy Edwarda Teacha. Przejdziesz do legendy jako nieśmiertelny postrach siedmiu mórz.


  Polska wersja gry Ruthless, w której gracze wcielą się w piratów i zbiorą załogę, aby toczyć walki z przeciwnikami. Gra opiera się na mechanice budowania talii (deckbuilding). W każej turze gracze zagrywają karty ze swojej ręki, po czym mogą zakupić nowe do swojej talii. Talie składają się z kart piratów, które pozwalają atakować wrogów, dociągać więcej kart i wykonywać akcje, oraz kart skarbów, które pozwalają rozbudować i ulepszyć załogę. Skarby można odrzucać aby pozyskać złoto kiedy jest potrzebne, lub dodawać do talii aby korzystać wielokrotnie z ich korzyści. Nowi członkowie załogi wykładani są przed każdym graczem i ich efektów używa się w momencie ich pozyskania. 


  Na koniec każdej rundy każdy z graczy z wyłożonych przed sobą kart tworzy kombinacje i podlicza siłę załogi znajdującej się w grze. Gracz z najsilniejszą załogą otrzymuje najwięcej punktów.

  Gra trwa pięć lub sześć rund (zależnie od liczby graczy) i wygrywa ją gracz z największą ilością punktów.

  Uwaga Do każdego egzemplarza Czarnej Bandery zamówionego w naszym sklepie dodajemy dwie promocyjne karty łupów! - oferta limitowana do czasu wydania wszystkich kart promocyjnych

  Opis gry w serwisie Boardgamegeek.com

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Wydawca: Lucrum Games
  Wersj: Polska
  Liczba Graczy: 2-4

  Czas gry: 40-60 minut
  Wiek graczy: od 10 lat
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.