• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  Descent - Mgły Bilehall

  123,90 zł

  Producent: Galakta
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Krainy Mgieł mają złą reputację w Terrinoth. Nikczemne kreatury oraz słudzy Waiqara Nieumarłego zamieszkują te tereny, kryjąc się w wiecznych mgłach. Poza potworami czającymi się w mrocznych zakamarkach, na bohaterów czyha też większe niebezpieczeństwo. Mówi się, że złowieszcze mgły osłabiają nawet najszlachetniejsze dusze, które odważyły się zapuścić na terytorium Krain Mgieł. Ostatnimi czasy pojawiły się nawet plotki o hordzie nieumarłych grasującej przy granicach. Te pogłoski zaprowadziły bohaterów prosto w samo serce ciemności tym ziem.

  Mgły Bilehall to nowe rozszerzenie, w którym bohaterowie podzieleni na małe grupy będą musieli podróżować w ciemnościach i zmierzyć się z niebezpieczeństwem kryjącym się w gęstych mgłach. Dodatek oferuje jednoaktową kampanię i olbrzymie wsparcie dla mrocznego władcy, którego pula możliwości siania zamętu znacznie się poszerza dzięki dwunastu plastikowym figurkom, przedstawiającym ożywieńców, owadzich szwędaczy i niebezpieczne kościane maszkary i trzem nowym poplecznikom. To jeszcze nie wszystko – w Mgłach Bilehall sama ziemia stanie się nieocenionym wsparciem dla mrocznego władcy – począwszy od nowych rodzajów terenu, a kończąc na starych murach i osuwającym się spod nóg bohaterów osypującym się terenie. Bohaterowie zaś wykorzystają karty nowego typu – karty spaczenia, oferujące zarówno dodatkową siłę, jak i nakładające na bohaterów różne klątwy.

  Nic nie jest pewne
  Posuwając się na przód w kampanii Mgieł Bilehall bohaterowie będą coraz uważniej stawiać każdy krok, ponieważ wszędzie wokół nich czai się ukryte niebezpieczeństwo w postaci starych murów i osypującego się terenu.
  Stare mury to dodatkowe ściany, które blokują pole widzenia i często otoczone są osypującym się terenem, na którym bohaterowie muszą testować wiedzę lub spostrzegawczość. 
  Co więcej, bohaterowie muszą oprzeć się także mrocznym wpływom zatruwających umysł mgieł. 

  Horror we mgle
  Mgły Bilehall oddają także w ręce mroczne władcy bardziej namacalne narzędzia zniszczenia niż kruszejące mury i niepewne podłoże. W dodatku gracze znajdą trzy nowe grupy potworów oraz trzech wyjątkowych popleczników.
  Dobrze ustawiona horda ożywieńców będzie stanowiła potężny mur, przez który bohaterowie będą musieli się przebić siłą, bo w żaden inny sposób nie będą w stanie obejść tylu figurek. Nawet jeśli ożywieńcy nie są najpotężniejszymi sługami mrocznego władcy, to zapewniają tak cenną w Descencie przewagę – czas, który bohaterowie będą musieli poświęcić na ich pokonanie lub przejście inną ścieżką. Może też zdarzyć się, że bohaterowie natrafią na swojej drodze na kościane maszkary, a wtedy biada im. Nawet najodważniejsi poszukiwacze przygód drżą ze strachu przed tymi wynaturzeniami rodem z koszmaru.

  Trzech nowych popleczników wchodzi do gry razem z nowym rozdziałem przygody na ziemiach nekromanty Waiqara. Mroczny władca będzie mógł zrekrutować w swoje szeregi doskonałego stratega Ardusa Ix’Erebusa, a także Kyndrithula – wampira władającego mroczną magią i Zarihella – elfiego maga, który ma na swoich rozkazach zastępy duchowych wojowników.

  Każda dusza zostanie splugawiona
  Mroczne mgły wzbierają wokół bohaterów, a nienazwane monstra powoli wychodzą z cieni. Drużyna zabrnęła już zbyt daleko, aby teraz się wycofać – jedynym wyjście jest przeć do przodu, prosto w samo serce mrocznego królestwa Waiqara!


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.