English
 • Przechowalnia 0
 • Domek Na Drzewie

  34,90 zł

  Kod: 578
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zbuduj wymarzony i niepowtarzalny domek na drzewie!

  Masz do dyspozycji ponad 70 atrakcji, które możesz w nim umieścić: hamak, most linowy, kawiarnię, kino i wiele innych zaskakujących pomieszczeń! Stwórz najładniejszy i najlepiej wyposażony domek na drzewie. Uwaga! Pilnuj, aby podczas budowy drzewo nie przechyliło się w którąś ze stron!
  Budowa będzie trwała 3 rundy, po których wyłoniony zostanie zwycięzca.

  Proste zasady gry!
  • na kartach trzymanych w ręku znajdują się pokoje z atrakcjami, które możesz wybudować w domku. Wybierasz jedną z nich i umieszczasz na swoim drzewie. W ten sposób rozbudowujesz swój domek.
  • wybudowany pokój musi przylegać krawędzią do pokoju w takim samym kolorze (np. czerwony pokój musi sąsiadować z wcześniej wybudowanym czerwonym pokojem).
  • rozbudowując domek, musisz pilnować, aby drzewo zachowało równowagę! Po wybudowaniu pokoju z jednej strony drzewa następny pokój będziesz musiał zbudować w jego drugiej części. W innym przypadku twoje drzewo przechyliłoby się za bardzo w jedną ze stron!

  Zdobyte nagrody:
  NAJLEPSZA GRA RODZINNA (nominacja Golden Geek, USA, 2015)
  NAJLEPSZA GRA KARCIANA (nominacja Golden Geek, USA, 2015)

  Liczba recenzji: 1

  Hubertos

  Data dodania: 06 December 2018

  Powiem tak, zawsze wydawało mi się, że mam bogatą wyobraźnie, ale nigdy bym nie wymyślił, że w domku na drzewie można mieć basen do nurkowania, piaskownice, jacuzzi, wystawę dinozaurów, czy czekoladową fontannę. Zresztą można stworzyć jeszcze ambitniejsze domki. Jest to dobre wprowadzenie do mechaniki draftu. Gra jest prościutka, a przez to zachwyci dzieci, zaś dodatki jak plany (punktujące za odpowiedni układ pokoi) dodadzą grze trochę głębi, dzięki czemu i rodzic nie będzie się nudził podczas potyczki ze swoją pociechą. Polecam przede wszystkim rodzinom z dziećmi, ale sprawdzi się też jako króciutki przerywnik, gdy mamy ochotę zagrać w coś lekkiego i spokojnego. Warto wspomnieć jeszcze o pięknej oprawie i wykonaniu. Szczególnie okładka autorstwa Tomka Larka zachęca do zakupu.

  Ocena: 3/5

  Napisz recenzję
  Autor: Scott Almes
  Wydawca: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 - 4 osoby
  Wiek graczy: od 8 lat
  Czas gry: ok. 30 minut
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.