• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Domek Na Drzewie
  [578]
  Cena: 34,90 zł
  od Hubertos Data dodania: 06 December 2018

  Powiem tak, zawsze wydawało mi się, że mam bogatą wyobraźnie, ale nigdy bym nie wymyślił, że w domku na drzewie można mieć basen do nurkowania, piaskownice, jacuzzi, wystawę dinozaurów, czy czekoladową fontannę. Zresztą można stworzyć jeszcze ambitniejsze domki. Jest to dobre wprowadzenie do mechaniki draftu. Gra jest prościutka, a przez to zachwyci dzieci, zaś dodatki jak plany (punktujące za odpowiedni układ pokoi) dodadzą grze trochę głębi, dzięki czemu i rodzic nie będzie się nudził podczas potyczki ze swoją pociechą. Polecam przede wszystkim rodzinom z dziećmi, ale sprawdzi się też jako króciutki przerywnik, gdy mamy ochotę zagrać w coś lekkiego i spokojnego.
  Warto wspomnieć jeszcze o pięknej oprawie i wykonaniu. Szczególnie okładka autorstwa Tomka Larka zachęca do zakupu.Ocena: 3/5

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.