• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Dominion - II edycja

  109,90 zł 105,90 zł

  Producent: Games Factory
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Jesteś księciem czystej krwi i władasz niewielką, lecz uroczą krainą pełną błękitnych rzek i urodzajnych pól. Jednak w przeciwieństwie do swych miłujących spokój rodziców masz wielkie marzenia: pragniesz panować nad potężniejszym królestwem – nad wieloma rzekami i rozległymi polami! Pożądasz prawdziwego dominium! Gdzie wzrokiem sięgnąć, rozciąga się ziemia niczyja, pełna niszczejących warowni, oraz niewielkie lenna na granicy anarchii, rządzone przez nieudolnych władyków. Twoje panowanie przyniesie biednym poddanym tych krain światło cywilizacji i od dawna wyczekiwany ład. Przyniesie pokój i zjednoczenie pod jednym sztandarem – twoim sztandarem.

  Jednakże czarne chmury wiszą nad królestwem. Chyba nie ty jeden dostrzegłeś dziejowy moment. Spiesz się i zajmij jak najwięcej ziemi, nim zrobią to twoi wrogowie. W tym celu wynajmuj mistrzów cechowych, stawiaj na zdobytych obszarach budynki, umacniaj własny zamek i – przede wszystkim – napełnij sakwy złotem. Nie wiadomo, czy twoi rodzice byliby dumni ze ścieżki, którą obrałeś... No cóż – twoi potomkowie z pewnością będą!

                                           

  Gra Dominion polega na budowaniu talii. Talia gracza symbolizuje jego królestwo – zawiera zasoby, punkty zwycięstwa i możliwe akcje. Na początku jest to smutna, mała kolekcja Posiadłości i Miedziaków, ale przed zakończeniem rozgrywki może się zapełnić Złotem, Prowincjami, sługami i budynkami. Wygra gracz, którego talia na koniec rozgrywki będzie zawierać największą liczbę punktów zwycięstwa.

  ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
  500 kart:
  ♦ 262 karty Królestwa
  ♦ 130 podstawowych kart Skarbu:
  ♦ 60 kart Miedziaków
  ♦ 40 kart Srebrników
  ♦ 30 kart Złota
  ♦ 48 podstawowych kart Zwycięstwa:
  ♦ 24 karty Posiadłości
  ♦ 12 kart Powiatu
  ♦ 12 kart Prowincji
  ♦ 30 kart Klątwy
  ♦ 26 kart Separatorów (po jednej na każdy wzór kartyKrólestwa, z innym rewersem)
  ♦ 4 puste karty (nieużywane)
  ♦ 1 podkładka Śmietniska
  ♦ 1 plastikowa wypraska do przechowywania elementów
  ♦ 1 wkładka z nazwami kart
  ♦ 1 instrukcja


  Gra jest w pełni kompatybilna z innymi wersjami Dominiona! Rewersy kart są dokładnie takie same - nową podstawową wersję można łączyć ze wszystkimi poprzednimi wydaniami i dodatkami.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Wydawca: Games Factory
  Wersja językowa: Polska

  Liczba graczy: 2-4 (możliwa gra do 8 graczy)
  Wiek graczy: 13+
  Czas gry: 30min
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.