• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda (edycja polska)

  169,90 zł 152,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 1585
  Wysyłka: 24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  W szalejącej burzy, na pradawnych murach Ravenloftu stoi, pośród wzbierającej się wichury, hrabia Strahd von Zarovich. Potężny grzmot przetacza się nad wieżycami zamku. Wiatr zawodzi potępieńczo, gdy Strahd spogląda w kierunku położonej nieopodal, niewielkiej wioski, Barovii. Daleko w dole, lecz nie poza zasięgiem jego wzroku, nieduża grupa poszukiwaczy przygód wkroczyła właśnie do jego dominium. Hrabia wykrzywia usta w przewrotnym uśmiechu, odsłaniając nienaturalnie długie kły. Wszystko układa się po jego myśli, gdyż ich wizyta jest nader spodziewana i oznacza tylko jedno - misterna intryga przynosi przewidziane efekty. Kolejna błyskawica rozdziera ciemność, lecz Strahda jednak już nie widać. Nocną ciszę wypełnia jedynie zawodzenie wiatru.

  W
  ładca Ravenloftu wyprawia wystawną kolację, a wy jesteście honorowymi gośćmi.

  Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda to przygoda dla bohaterów na poziomach 1-10. Scenariusz przenosi nas do Ravenloft - mrocznej krainy w której groza jest bytem niemal namacalnym. Klątwa Strahda to jedna z najlepiej ocenianych przygód w wieloletniej historii marki Dungeons & Dragons i zapewnia wiele dziesiątek godzin gry w bardzo charakterystycznym, mrocznym klimacie.

  Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku.

  Klątwa Strahda stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Podręcznika Gracza, Księgi Potworów i Przewodnika Mistrza Podziemi.
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.