• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Dungeons & Dragons: Wrota Baldura - Zejście do Avernusa (edycja polska)

  169,90 zł 152,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 1586
  Wysyłka: produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  UWAGA! PRZEDSPRZEDAŻ!

  Witajcie we Wrotach Baldura, mieście wygórowanych ambicji, szerzącej się korupcji i wszechobecnej zbrodni. Stawiacie ledwie pierwsze kroki na swojej ścieżce poszukiwaczy przygód, a już zostajecie uwikłani w zawiłą intrygę, której sieci rozciągają się od cieni Wrót Baldura aż ku szeregom Krwawej Wojny! 
  Czy zdołacie zwrócić potężne machiny wojenne i złowrogich najemników przeciw arcydiablicy Zariel i jej piekielnym legionom? Czy bezpiecznie powrócicie do domu, gdy na waszej drodze stanie niezmierzone zło Dziewięciu Piekieł?

  Dungeons & Dragons: Wrota Baldura - Zejście do Avernusa to przygoda dla postaci na poziomach 1-13. Scenariusz przenosi bohaterów do legendarnych Wrót Baldura, gdzie rozpoczną swoją pełną niebezpieczeństw i niespodziewanych zagrożeń podróż, a która zakończy się w samym piekle. Przygoda nie patyczkuje się z graczami i rzuca ich w wir Wojny Krwi - odwiecznego konfliktu pomiędzy potężnymi diabłami i demonami. Scenariusz z początku oferuje atmosferę odkrywania tajemnicy nadnaturalnych sił, aby z czasem przenieść się do Avernusa i pozwolić prowadzonym przez nas postaciom zasiąść za sterami machin rodem z piekła. 

  Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku.

  Wrota Baldura - Zejście do Avernusa stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Podręcznika Gracza, Księgi Potworów i Przewodnika Mistrza Podziemi. 

  Aby dowiedzieć się więcej o Dungeons & Dragons, odwiedż stronę wydawcy - rebel.pl

  Premiera planowana jest na II połowę 2020 roku. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.