English
 • Przechowalnia 0
 • Eliksir mnożenia

  29,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 579
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Łap potwory, ćwicząc tabliczkę mnożenia!

  "Świetne narzędzie do nauki mnożenia i dzielenia, dzięki któremu dziecko nauczy się szybkiego wykonywania obliczeń w pamięci. Lekki temat i przyjemna oprawa graficzna sprawiają, że taki trening umysłu jest prawdziwą przyjemnością!"

  Po magicznej pracowni rozpierzchły się potwory: duże, mniejsze, kolorowe… Każdemu czarodziejowi zależy, by je złapać, ale najbardziej - żeby zrobić to szybciej niż przeciwnik!


  W Eliksirze mnożenia zwycięży ten z graczy, który jako pierwszy schwyta 5 potworów. Aby to zrobić, musi zebrać cyfry, które pomnożone przez siebie dadzą liczbę równą numerowi stwora, znajdującego się na polu drugiego uczestnika zabawy.

  Wydaje się proste? Nie tak bardzo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że z każdym ruchem będziemy sobie nawzajem przeszkadzali!

  Na czym to polega?
  Każdy z graczy ma na ręce komplet dwustronnych kart: na górze każdej z nich znajduje się potwór oznaczony liczbą, a na dole - eliksir z numerem. Zadaniem graczy jest wykładać karty w taki sposób, aby w ich części stołu znalazła się kombinacja cyfr-eliksirów, których iloczyn będzie równy numerowi jednego z potworów przeciwnika. Oznacza to, że każda wykładana przez nas karta ma dwie funkcje - dla nas narzędziem jest strona z eliksirem, natomiast dla przeciwnika ważne są potwory, które stanowią jego cel.
  Zwycięża gracz, który jako pierwszy schwyta 5 potworów.
  Dlaczego pokochasz tę grę?
  Kolorowe karty, atrakcyjny temat i przyjemna oprawa graficzna z pewnością spodobają się najmłodszym uczestnikom zabawy i sprawią, że chętnie będą wracali do Eliksiru mnożenia. Tym samym łatwiej będzie przemycić zawarte w grze elementy edukacyjne, a nauka będzie odbywała się w pewnym sensie mimowolnie.

  Zasady gry są proste do przyswojenia i wytłumaczenia, a sama rozgrywka jest bardzo szybka i przyjemna. To my decydujemy, ile partii rozegramy, a wraz z kolejnymi grami, będzie rozwijał się nasz system planowania.

  Podczas rozgrywki dzieci uczą się zarówno mnożenia, jak i dzielenia, planując kolejne ruchy w związku chęcią przejmowania konkretnych potworów przeciwnika.

  Zawartość pudełka:
  ♦ 60 kart (24 karty z zielonymi potworami, 36 kart z fioletowymi potworami)
  ♦ instrukcja

                      

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Julien Lamouche
  Wydawca: Rebel
  Ilustracje: Thomas Tessier
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 osoby
  Wiek graczy: od 7 lat
  Czas gry: ok. 15 minut
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.