English
 • Przechowalnia 0
 • Gra o Tron: Quiz

  144,89 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 1299
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Grze o Tron: Quiz najwytrwalsi pretendenci do Żelaznego Tronu walczą nie mieczami i truciznami, lecz swoją wiedzą. Pokaż, że wiesz więcej niż Jon Snow, odpowiadając na pytania dotyczące postaci, miejsc i wydarzeń z pierwszych czterech sezonów serialu HBO® Gra o Tron, gracze będą podbijać kolejne regiony Westeros i gromadzić surowce, by wspierać bohaterów. Wygrywa ten, kto kontroluje najwięcej lokacji na koniec gry.

  Poprowadź oblężenie

  Królewska Przystań może być stolicą Westeros, lecz aby w pełni móc rościć sobie pretensje do Żelaznego Tronu, trzeba podbić zamki na całym terenie Siedmiu Królestw. Każda z twierdz ma siedem sekcji, a każda poprawna odpowiedź daje władzę nad jedną z nich. Można spróbować nagłego oblężenia i usiłować przejąć władzę, odpowiadając na dwa lub trzy pytania w jednej turze. Jednak jeśli choć jedna odpowiedź okaże się błędna, wszystkie wysiłki tej tury pójdą na marne.

  Użyj swej wiedzy

  Gra o Tron: Quiz zawiera ponad 1200 pytań. Na kartach zaznaczono, z jakiego sezonu pochodzą pytania, dzięki czemu można je rozdzielić, by uniknąć spoilerów z sezonów, których gracze nie zdążyli zobaczyć lub skupić się na teście wiedzy z wybranego sezonu. Większość kart jest dwustronna z trzema pytaniami na każdej stronie. Typ znacznika określa liczbę pytań i ich trudność.

  Niektóre rundy są rundami obrazkowymi i wszystkie pytania (np. o moment z serialu, herb domu, charakterystyczne miejsce) na karcie odwołują się do obrazka na awersie.

  Zdobądź potężnych sprzymierzeńców

  Szczegółowa wiedza jest konieczna, by przetrwać okrutne realia wojny w Westeros. Przy grze zaawansowanej wiedza to nie wszystko – trzeba zgromadzić surowce i należycie nimi rozporządzać, by zdobyć militarną, polityczną i finansową pomoc od sprzymierzeńców w królestwie. Gra o Tron: Quiz łączy bogactwa, popleczników i wiedzę, dzięki czemu możesz pozostać groźnym przeciwnikiem, nawet jeśli twoja wiedza jest chwilowo niewystarczająca.

  W pogoni za zdobywaniem wpływów w twierdzach Westeros mogą pojawić się momenty, kiedy zawiązanie sojuszu z innym graczem może przynieść korzyść wam obu. Kiedy podczas rozgrywki zaawansowanej usłyszysz pytanie, na które nie znasz odpowiedzi, możesz poprosić innego gracza o pomoc w zamian za zdobyte w pytaniu zasoby – jednak to Ty przejmiesz władzę nad tym miejscem. W momencie, gdy odpowiedź zostanie podana, sojusz dobiega końca.

  Zażądaj Żelaznego Tronu

  Musisz dobrze znać ziemie Westeros, aby nimi rządzić, lecz opanowanie strategii i intryg również może zapewnić militarną i polityczną siłę. Czy to rozgrywka grupowa, czy  indywidualna, sojusze, czy rozłamy, śmiałe ryzyko, czy bezpieczna gra – każdy sposób może zaprowadzić Cię do zwycięstwa lub pchnąć na dno. W Grze o Tron: Quiz zdobywasz Żelazny Tron albo ponosisz bolesną klęskę – cytując Cersei Lannister: „Nie ma ziemi niczyjej”.

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.