English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEKooperacyjneHorror w Arkham: Czyhający w Progu (rozszerzenie)

  Horror w Arkham: Czyhający w Progu (rozszerzenie)

  78,90 zł

  Cena producenta: 99.90

  Producent: Galakta
  Kod: 110
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  W całym Arkham otwierają się dziwne przejścia do innych światów. Wygląda na to, że są one integralną częścią przedwiecznej, mistycznej istoty, która sięga ku naszemu światu, kusząc nieostrożnych niezwykłą potęgą. Ludzie znikają bez śladu i tylko grupa nieustraszonych badaczy jest gotowa stawić czoła plugawemu bytowi kryjącemu się po drugiej stronie portali. Jednak nawet działając razem, czy będą w stanie zniszczyć te nienaturalne i śmiercionośne bramy bez zawierania straszliwego paktu z Czyhającym w Progu?

  Czyhający w Progu to rozszerzenie do gry planszowej Horror w Arkham. W pudełku znajduje się 1 arkusz Herolda, 18 nowych żetonów Bram, 110 nowych kart Przedwiecznych i 56 nowych kart Badaczy, w tym nowe przedmioty, zaklęcia, karty Więzi i straszliwe Mroczne Pakty zawierane z mocami otchłani.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Horror w Arkham.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Rob Vaughn
  Producent: Galakta
  Wersja językowa: Polska
   
  Liczba graczy: 1-8
  Wiek: od 14 lat
  Czas rozgrywki: 2-4 h
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.