English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEKooperacyjneHorror w Arkham: Klątwa Czarnego Faraona (rozszerzenie - edycja poprawiona)

  Horror w Arkham: Klątwa Czarnego Faraona (rozszerzenie - edycja poprawiona)

  88,90 zł

  Cena producenta: 99.90

  Producent: Galakta
  Kod: 112
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Nad Arkham zawisła prastara, złowieszcza klątwa. Ludzie szepczą, że z wystawy „Dziedzictwo Faraonów” zniknęły jakieś dziwne artefakty. Ci, którzy próbowali ich szukać, natrafili na rzeczy tak koszmarne, że nie sposób to opisać. Co więcej, na ulicach widuje się tajemniczą, mroczną postać, odzianą w pradawne, egipskie szaty. Powiadają, że przeklęty każdy, kto go napotka. Miasto sparaliżował strach. Los wszystkich spoczywa na barkach niewielkiej grupki badaczy, którzy nie cofną się przed niczym, aby powstrzymać nadnaturalne zło, które wypełzło na ulice Arkham!

  W pudełku znajdują się zmodyfikowane wersje elementów ze starej edycji Klątwy Czarnego Faraona, czyli 90 kart Przedwiecznych i 76 kart Badaczy, w tym nowi Sprzymierzeńcy, Zaklęcia, Korzyści i Utrapienia oraz Przedmioty muzealne. Ponadto edycja poprawiona zawiera dodatkowe elementy, które nie pojawiły się w pierwotnej edycji: arkusz Herolda Czarnego Faraona, znaczniki Pradawnych Szeptów, znaczniki Patroli oraz karty Spotkań Muzealnych, przedstawiające niezwykłe i śmiertelnie niebezpieczne okoliczności, w których znajdą się badacze poszukujący starożytnych reliktów rozsianych po Arkham!

  ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
  ♦ 76 kart Badaczy (w tym: 22 karty Przedmiotów muzealnych, 18 kart Spotkań muzealnych, 21 kart Zaklęć, 7 kart Sprzymierzeńców, 4 karty Korzyści, 4 karty Utrapień)
  ♦ 90 kart Przedwiecznych
  ♦ 1 arkusz Herolda (Czarny Faraon)
  ♦ 1 znacznik Pradawnych szeptów
  ♦ 9 znaczników Patroli 
   
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki potrzebna jest gra Horror w Arkham.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Rob Vaughn
  Producent: Galakta
  Wersja językowa: Polska
   
  Liczba graczy: 2-6
  Wiek: od 13 lat
  Czas rozgrywki: 2-4 h
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.