• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  Jolly Roger

  24,40 zł

  Producent: Galakta
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  ZAŁOGA STATKU PIRACKIEGO WYBRAŁA NOWEGO KAPITANA. TO WŁAŚNIE TEN CZŁOWIEK BĘDZIE TWOIM GWARANTEM SUKCESU… ALBO KLĘSK€I. NA SZCZĘŚCƒIE MASZ NA TO WPŁYW„ – MOŻESZ WYWOŁAĆ BUNT, KŠTÓRY SPRAWI, ŻE TO TŒY ZOSTANIESZŽ‘ KAPITANEM!

  Joll•y Roger to gra karciana o plądrowaniu, grabieży i buntach dla 4 -10 piratów. W każdej rundzie Kapitan wybiera dla statku cel wyprawy. Kiedy nadejdzie czas walki, wszyscy gracze muszą (mniej lub bardziej) współpracować, aby wygrać bitwę i zgarnąć łupy. Zdobycze są dzielone pomiędzy wszystkich piratów, ale o swoje złoto możesz przestać się martwic dopiero po zakopaniu go na Wyspie skarbów… Jednak kłopoty wiszą w powietrzu – a kiedy wybuchnie bunt, będziesz musiał wybrać jedną ze stron. Jol•ly Roger to szybka awanturnicza gra karciana o prostych zasadach, do której z przyjemnością zasiądą zarówno niedzielni gracze, jak i planszówkowi wyjadacze.


                                                                                                                                                                                                                                                                  

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Frederic Moyersen
  Producent: Galakta
  Wersja językowa: Polska
   
  Liczba graczy: 4-10
  Wiek: od 10 lat
  Czas rozgrywki: 30min +
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.