English
 • Przechowalnia 0
 • Kosmiczny labirynt

  26,90 zł

  Producent: Zielona Sowa
  Kod: 1288
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Podbij kosmos!

  Zostań astronautą i przemierz kosmos w poszukiwaniu nowych planet. Jednak bądź ostrożny! Na twojej drodze mogą pojawić się niebezpieczne asteroidy, które skutecznie pokrzyżują Ci plany.

  Kosmiczny labirynt to ciekawa gra jednoosobowa (możliwy również wariant dwuosobowy), w której liczy się spostrzegawczość, umiejętność dobrego planowania i zdolność logicznego myślenia. Gracz wciela się w postać astronauty, który musi dotrzeć do odległych planet. W tym celu przekręca lub przestawia kafelki tak, aby utworzyły drogę, która do nich prowadzi. Jednocześnie należy uważać, aby nie stworzyć połączenia między bohaterem a asteroidami, ponieważ wtedy gracz przegrywa.

  Gra Kosmiczny labirynt umożliwia zabawę w różnych wariantach i na różnych poziomach trudności. Dzięki temu każda rozgrywka jest inna!

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Wiek: 6+
  Liczba graczy: 1-5
  Czas gry: 10 - 20 min
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.