• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  Krój i Zabójcy

  63,40 zł

  Producent: Galakta
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  ZDECYDUJ O LOSACH KRÓLESTWA!

  Znienawidzony przez wszystkich król powrócił do miasta, otoczony przez swą przyboczną straż. Ostatnio przejawy niechęci wobec władcy zaczęły przybierać na sile, a w ciemnych zaułkach coraz częściej szeptano o jego obaleniu. Jak zawsze butny i przekonany o swojej wyższości monarcha za nic miał rady zauszników i nie zrezygnował z przejażdżki ulicami miasta, sądząc, że tylko głupiec śmiałby podnieść na niego rękę.

  W miarę, jak agresywni mieszczanie wypełniają ulice, pośród tłumu zaczynają przemykać mroczne postaci skrytobójców czekających na okazję pozbycia się niewygodnego monarchy. Czyżby miało to nastąpić już dziś? Zdecydujesz właśnie Ty!

  Król i zabójcy to asymetryczna gra fantasy dla 2 osób oparta na strategii i blefie. Jeden gracz kontroluje złego króla i jego rycerzy, którzy wspólnie starają się dotrzeć do zamku przez tłum rozjuszonych mieszczan. Drugi prowadzi mieszkańców i – co ważniejsze – trzech ukrytych pośród nich skrytobójców, pragnących zabić władcę. Wybierz strategię, ukryj zabójców i zagraj na jednej z dwóch odmiennych plansz. I pamiętaj…

  …NAWET PRZYJAZNA DŁOŃ MOŻE TRZYMAĆ SZTYLET!

  ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
  ♦ Instrukcja
  ♦ 1 pionek króla
  ♦ 7 pionków rycerzy
  ♦ 3 pionki zabójców
  ♦ 12 pionków mieszkańców
  ♦ 12 kart mieszkańców
  ♦ 15 kart rundy
  ♦ 2 arkusze pomocy
  ♦ 1 znacznik ran króla
  ♦ 1 dwustronna plansza
  ♦ 23 plastikowe podstawki 

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Łukasz Woźniak
  Producent: Galakta
  Wersja językowa: Polska
   
  Liczba graczy: 2
  Wiek: od 10 lat
  Czas rozgrywki: 30 min
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.