English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEDla DzieciLabirynt Junior: Princess

  Labirynt Junior: Princess

  63,00 zł

  Producent: Ravensburger
  Kod: 237
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ariel, Kopciuszek, Bella... - Wszystkie trzy schowały się w królewskim labiryncie i czekają na to, abyście je odkryli. 
  Ale uwaga! Tam, gdzie wcześniej była droga, rośnie teraz gęsty żywopłot, a tam gdzie wcześniej stał krzew różany, po sprytnym przesunięciu powstaje nowa ścieżka. Kto się połapie w tej bajkowej przesuwance?

  Labirynt Junior, to wersja Labiryntu dla początkujących. Labirynt w każdej kolejce się zmienia, lecz na szczęście gracze mają kontrolę nad tym jak poruszają się jego ściany. Za każdym razem gdy przychodzi twoja kolej, bierzesz wolny kafelek labiryntu i wsuwasz go w odpowiedni rząd lub kolumnę, powodując wysunięcie się innego kafelka z drugiej strony planszy. Kolejny gracz będzie używał wysuniętego w ten sposób kafelka w swojej rundzie. Poprzez przesunięcie ścian labiryntu gracz ma nadzieję otworzyć sobie drogę do skarbu. Rozgrywka kończy się, gdy zebrane zostaną wszystkie skarby - wygrywa ten kto zebrał ich najwięcej.


                                              

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Wydawca: Ravensburger
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 - 4
  Wiek graczy: 4 - 8 lat
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.