English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Marvel United: X-Men

  Marvel United: X-Men - gra planszowa
  Twoje DNA to ty. Decyduje o kolorze twoich włosów oraz oczu. Decyduje o twoim wzroście i budowie ciała. Decyduje o tym kim jesteś i jakie masz talenty. Twoje DNA jest jednak bardzo delikatne. Zmiana w kilku genach może poskutkować diametralną zmianą całego Ciebie. Zielone oczy zamiast niebieskich, blond włosy zamiast kruczoczarnych, super moc leczenia, latania i takie tam... Ci, którym przyszło żyć z bardziej wydatnymi zmianami w genach, nazywani są mutantami. Posiadają moc, która może uratować świat... lub go zniszyczyć.

  Wystartowała przedsprzedaż gry planszowej Marvel United: X-Men, w której gracze będą mogli się wcielić w wielu znanych mutantów z Univerum Marvela i wyruszyć na misję ratowania świata przed złowrogimi złoczyńcami. Nowa, samodzielna odsłona Marvel United to jeszcze więcej zabawy, którą doskonale znacie z wersji podstawowej, z nowymi bohaterami oraz super-łotrami (w których będzie się można teraz wcielić). Premiera planowana na I kwartał tego roku.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.