• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  Mercado de Lisboa

  142,90 zł

  Producent: Hobbity
  Kod: 4683
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Obecnie targi oferują odwiedzającym liczne stoiska, restauracje i usługi. W Mercado de Lisboa gracze otwierają stoiska na rynku, ściągają do nich klientów, zakładają nowe restauracje i wpływają na ceny produktów.

  Mercado de Lisboa jest grą typu tile placing, opartą na systemie budowania miast, znanego z gry Lisboa. Mercado de Lisboa to szybka gra, z prostymi do nauki zasadami i głębokimi, taktycznymi wyborami.

  Myśl strategicznie

  Każdy z graczy umieszczając swoje stoiska stara się o ich jak najlepszą lokalizację. Stoisko obok jednej z restauracji jest o wiele bardziej dochodowe niż samotny stragan na uboczu.

  Myśl ekonomicznie

  Lepsza lokalizacja stoiska spowoduje większe zainteresowanie klientów. Więcej klientów, większe dochody, należy pamiętać, że wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej pieniędzy na końcu gry.

  Mercado de Lisboa to gra, w której nauka zasad trwa raptem 5 minut. Proste i przystępne reguły pozwolą szybko rozpocząć rozgrywkę.

  Opis gry Mercado de Lisboa w serwisie Boardgamegeek.com


  Autor: Vital Lacerda, Julian Pombo
  Wydawca: Hobbity
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1-4
  Wiek graczy: 14+
  Czas gry: 30-45 min. 

  Zawartość pudełka:

  • instrukcja
  • 1 Plansza
  • 35 żetonów stoisk
  • 12 żetonów restauracji
  • 35 żetonów klientów
  • 32 drewniane stoiska
  • 48 monet
  • 1 woreczek
  • 4 zasłonki gracza

  Liczba recenzji: 1

  Planszowańsko

  Data dodania: 02 October 2022

  Mercado de Lisboa to szybka, pyszna i kolorowa gra o przyciąganiu klientów do swoich straganów. Nie dajcie się jednak zmylić temu prostemu opisowi! Mimo, że jest to zgrabny fillerek na 30 min, można przy nim mocno rozgrzać szare komórki, głowiąc się nad tym, jak wyciągnąć maksymalną liczbę punktów, albo jak pokrzyżować plany reszcie ekipy. ;-) Naprawdę świetna gra na rozgrzewkę przed większymi, ale również wspaniały rozchodniaczek. Mercado de Lisboa jest naprawdę ładna, z przyjemnością się na nią patrzy! Lepiej tyko się w nią gra!

  Ocena: 4/5

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.