• Przechowalnia 0
 • Middle-Earth SBG: Battle of Pelennor Fields

  379,90 zł

  Producent: Games Workshop
  Kod: 3797
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Wraz ze zmierzchem na Polach Pelenoru oblężenie Minas Tirith chyli się ku tragicznemu końcowi, a obrońcy pomimo desperackiego oporu stoją nad przepaścią klęski... Jednak wraz z rześką poranną bryzą na horyzoncie pojawia się promyk nadziei, kiedy nad wielką równiną słychać sygnały rogów Króla Theodena i jego jeźdźców Rohanu...

  Middle Earth Strategy Battle Game: Battle of Pelennor Fields to zestaw startowy do gry bitewnej, która pozwoli ci wraz z przyjaciółmi odtworzyć przygody oraz bitwy bohaterów Władcy Pierścieni i Hobbita. W tym zestawie znajdziesz wszystko co potrzebne do rozpoczęcia rozgrywki, stoczenia kilku potyczek a nawet odtworzenia słynnej szarży Jeźdźców Rohanu na Polach Pelennoru, podczas bitwy o Minas Tirith.


  Zestaw zawiera 16-stronicową książeczkę, w której znajdziesz cztery scenariusze do odtworzenia kluczowych fragmentów bitwy na Polach Pelennoru - Szarża Rohirrimów, Ostatnia Obrona Theondena, Marsz Umarłych oraz Bitwa na Polach Pelennoru - każdy z nich pozwoli na wykorzystanie części figurek z zestawu. Oprócz tego w pudełku znajdziecie dwanaście kości sześciościennych, dwie miarki odległości (po jednej dla każdej ze stron), żetony do oznaczania efektów i statusów poszczególnych jednostek.

  Figurki jakie zawiera ten zestaw:

  Siły Dobra:

  - 2 modele króla Theodena - na koniu oraz pieszo.
  - 12 pieszych wojowników Rohanu
  - 12 jeźdźców Rohanu
  - 20 wojowników Umarłych z Dunharrow

  Siły Zła

  - Król Czarnoksiężnik z Angmaru, Przywódca Nazguli na swojej bestii
  - Troll z Modoru
  - 36 Orków z Morannon


  Uwaga! Gra w angielskiej wersji językowej


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.