• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Moc w gratisach!
  Witajcie i niech moc będzie z wami,  Po raz kolejny, Wielkie Imperium Galaktyczne w natarciu. Tym razem to nie Imperator, a sama ciemna strona mocy kierując jego ręką, zorganizowała dla Was wielką wakacyjną promocję na pachnące nowością zestawy do Star Wars: Przeznaczenie - Ścieżki mocy. U nas można zakupić zestawy - 2x Big Box Ścieżka mocy i w ich cenie dostać Big Box - Ducha Rebelii, lub 2 zestawy pojedyncze i otrzymać jeden zestaw Ducha Rebelii gratis. Aby tego było mało, imperator zarządził, że każdy Weteran Imperium, który do tej pory zamówił w przedsprzedaży Ścieżki Mocy, również otrzyma odpowiednie gratisy.

  Przypominamy także, że ofensywa imperium rozpoczęła się już kilka dni temu i oprócz tej zaskakującej wszystkich strategii, zostały powzięte kroki przygotowawcze dla innych zestawów Przeznaczenia:


  Zestawy startowe Kylo Ren + Rey
  Jedno bez drugiego nie mogło by istnieć, dlatego też teraz oba zestawy Imperator nakazał rozdawać w cenie jednego. Jest to więc wyśmienita okazaja, aby wyciągnąć miecze świetlne, zasiąść za sterami Tie- fightera, zebrać sojuszników oraz ekwipunek i rozpocząć walkę ciemnej z jasną stroną mocy.


  Zestawy Star Wars: Przeznaczenie - Przebudzenia
  Tutaj Imperator także daje gratis (czyżby kolejny przypływ szaleństwa?) i to jaki - przy zakupie jednej sztuki dostajesz drugą całkowicie za darmo!


  Gra Karciana Star Wars: Przeznaczenie jest wyśmienitym tytułem na wakacyjne wyjazdy - zajmuje naprawdę niewiele miejsca w bagażu (przypominamy, ograniczenia wagowe na statkach imperialnych w czasie wojny są bardzo restrykcyjne), posiada proste zasady (przeczytanie instrukcji zajmuje 10 minut) i dostarcza masę emocji i satysfakcji z rozgrywki.

  Polecamy i pozdrawiamy,

  DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.