• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Monolith Arena: Golemy

  29,90 zł 26,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 2265
  Wysyłka: 24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Błysk mocy Monolitu, który przerwał krwawe igrzyska, okazał się czymś więcej niż tylko magiczną anomalią. Z mistycznych uwięzi zerwały się golemy służące w różnych frakcjach. Lecz zamiast rozpaść się na elementy składowe – zyskały świadomość, wolną wolę i instynkt przetrwania. Bunt golemów trwa do dziś, a magiczne konstrukty stały się nową siłą poszukującą w Monolicie mocy. Stare frakcje zyskały nowego, śmiertelnie niebezpiecznego przeciwnika.

  Frakcja Golemów pozwala poprowadzić do boju wielką siłę, ale także zmusza do zmierzenia się z wieloma ograniczeniami. Możliwość wystawiania tak silnych czempionów na planszę nie jest możliwa bez kierowania nimi za pomocą odpowiedniego Konstruktora. 

  Monolith Arena: Golemy pozwala graczom wcielić się w Konstruktorów i tworzyć na arenie swoje potężne Golemy. Wyróżniają się one siłą i wytrzymałością, ale ogranicza ich proces budowy. Frakcja wprowadza do gry dwustrone żetony Golemów, które w momencie otrzymania ran zamiast zostać zniszczone zostają obrócone na stronę uszkodzoną.

  Dodatek wprowadza:
  - nową frakcję
  - mechanikę pozwalającą na wznoszczenie przez Konstruktorów mocarnych i silnych Golemów, których budowa niesie ze sobą wiele ograniczeń
  - nowe dwustronne żetony czempionów 

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Monolith Arena

  Opis gry w serwisie Boardgamgeek.com (j. angielski)

  Autor: Michał Walczak
  Wydawnictwo: Portal Games
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1-4
  Wiek: 10+
  Czas gry: 30 min


  Zawartość pudełka:
   • 35 żetonów 
   • 3 znaczniki Budowy
   • karta frakcji 
   • instrukcja 
   • woreczek strunowy


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.