• Przechowalnia 0
 • Nowości na długi weekend


  Witajcie,

  Nadchodzi długi, czerwcowy weekend i choć pogoda zapowiada się całkiem dobrze, to różnie może być, więc warto zaopatrzyć się w coś, co nie wymaga od nas spędzenia czasu na świeżym powietrzu i umili nawet najbardziej zepsuty i przytłaczający pogodowo dzień. Mówimy oczywiście jak zwykle o planszówkach, karciankach i grach fabularnych, a tych u nas dostatek. Co tydzień też pojawiają się nowe pozycje, o których niezmiennie i pilnie informujemy, więc nie inaczej będzie teraz - czytajcie a dowiecie się, co też nowego przygotowaliśmy i co niebawem może trafić na Wasze półki. Zanim jednak przejdziemy do rzeczy, jedna ważna wiadomość - w dniu 16 czerwca (czwartek) oraz 18 czerwca (sobota) nasz sklep będzie nieczynny, a w piątek 17 czerwca godziny otwarcia będą inne niż zwykle - w ten dzień sklep stacjonarny będzie otwarty pomiędzy godziną 10:00 a 14:00.

  Przedsprzedaże
  Standardowo podsumowanie tygodnia rozpoczynamy od gier, które pojawiły się w przedsprzedaży i kilka ciekawych pozycji się uzbierało. Pierwsza nowość, która niewątpliwie rzuca się w oczy, to Iki: Droga Rzemieślnika w Edo, gdzie będziemy zarządzali rozmieszczeniem różnych handlarzy, artystów i rzemieślników na Nihonabashi, zatłoczonej ulicy handlowej dawnego Tokio. Zatrudniając przeróżne postacie będziemy mieli bezpośredni wpływ na rozwój miasta i zadowolenie jego mieszkańców, a wygra oczywiście ten, kto najsprawniej pokieruje karierami różnych usługodawców. Kolejne pozycje, o których wspominamy w tym tygodniu to dwa dodatki do legendarnego już Marvel Champions - do gry wchodzi Spider-Ham, czyli super świnia, oraz Pani Parker ze swoim skafandrem bojowym. Bardzo jesteśmy ciekawi, jak ta para sprawdzi się w pojedynkach ze złoczyńcami. Zapowiadamy także szybką, dynamiczną grę karcianą Zwierzęcy Front oraz pierwszy dodatek do gry imprezowej To ja go Tnę! Awanturnicy i Druidzi i jak podpowiada sam podtytuł, wprowadza on dwie nowe klasy postaci, które możemy zebrać podczas rozgrywki. I na koniec wisienka na torcie, a może raczej trup w szafie, bo rzecz traktować będzie o przerażających bytach nie z tego świata i przerażeniu jakie zagości w sercach tych, którzy się z nimi zetkną. Na Tropie Cthulhu to ciekawa pozycja dla wszystkich lubiących prozę H.P. Lovecrafta, a wyróżnia ją przede wszystkim płynność rozgrywki i ciekawa mechanika prowadzenia śledztwa, dzięki której ciężko nam będzie utknąć w martwym punkcie, a kolejne sprawy będą rozwijały się dosyć dynamicznie. Jest to na pewno warta uwagi alternatywa dla Zewu Cthulhu i mocno kibicujemy, aby odniosła w Polsce duży sukces. Zresztą na samym kibicowaniu się nie skończy... ale o tym już innym razem ;)

  Iki: Droga Rzemieślnika w Edo
  Iki: Droga Rzemieślnika w Edo
  Premiera planowana na czerwiec 2022

  Zwierzęcy Front - gra karciana
  Zwierzęcy Front

  To ja go tnę! Awanturnicy i Druidzi
  To ja go tnę! Awanturnicy i Druidzi
  Premiera planowana na IV kwartał 2022

  Marvel Champions: Spider-Ham Hero Pack
  Marvel Champions: Spider-Ham Hero Pack
  Premiera planowana na II połowę 2022

  Marvel Champions: Sp//dr Hero Pack
  Marvel Champions: Sp//dr Hero Pack
  Premiera planowana na II połowę 2022

  Na Tropie Cthulhu - gra fabularna
  Na Tropie Cthulhu
  Premiera planowana na sierpień

  Premiery i dodruki w mijającym tygodniu
  Mamy to! Dodatki do świetnego Ankh: Bogowie Egiptu dotarły zgodnie z planem i już możecie nacieszyć oczy i serce dodatkową zawartością jaką oferują Faraon, Panteon oraz Strażnicy. Ankh dzięki tym rozszerzeniom i regrywalności jaką wprowadzą, dla wielu graczy stanie się tytułem pojawiającym się na stole przez długie miesiące, a nawet lata i doskonale wiemy o czym mówimy, bo u nas w ten weekend Ankh zdecydowanie rządził - nie tylko przez wzgląd na bajecznie klimatyczny wygląd i przepiękne figurki, ale też proste zasady i dużą głębię rozgrywki, szczególnie z dodatkiem Faraon. W tym tygodniu dojechali do nas również Ukryci Liderzy, sprytna i szybka gra taktyczno-strategicznej dedukcji. Pojawił się też dodruk Cienistych Ścieżek - rozszerzenia do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie, dzięki któremu zwiedzicie mroczne pałace krasnoludów rozpościerające się pod Górami Mglistymi - w sam raz, by ochłodzić się podczas upalnych dni.

  Ankh: Bogowie Egiptu - dodatki
  Ankh: Bogowie Egiptu - dodatki

  Ukryci Liderzy - gra planszowa
  Ukryci Liderzy

  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Cieniste Ścieżki
  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Cieniste Ścieżki 

  Premiery i dodruki w nadchodzącym tygodniu

  W nadchodzącym tygodniu mamy jedną perełkę, na którą z niecierpliwością oczekujemy od dłuższego czasu. Zewnętrzne Rubieże od początku potrzebowały tego dodatku, ponieważ pomimo, że jest to świetna gra, to po kilkunastu rozgrywkach wkrada się w tą przygodę niejaka powtarzalność, która powoduje, że rzadziej po nią sięgamy. Stąd też tytuł rozszerzenia bardzo trafnie określa aktualny stan rzeczy i mamy nadzieję, że spełni nasze oczekiwania. A jest na co czekać - nowe światy do odwiedzenia, przysługi udzielane innym graczom, ambicje, które musimy dodatkowo wypełnić przed końcem rozgrywki, misje zespołowe, misje konfrontacyjne, nowe postacie, sprzęt, statki i wiele więcej - oto co dostaniemy w nowym pudełku. Polecamy wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen i gier przygodowych. 

  Star Wars: Zewnętrzne Rubieże - Niedokończone Sprawy
  Star Wars: Zewnętrzne Rubieże - Niedokończone Sprawy

  I to wszystko w tym tygodniu,

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.