• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook


   
  Współpracujemy z:
  Nowości - przedsprzedaże!

  Drodzy klienci, 

   

  Jak już co tydzień, poniżej porcja szybkich newsów z Dragoneye.

   


  Rozpoczynamy przedsprzedaż gry Dominion II edycja!
  Wprowadza ona kilka zmian, które odrobinę urozmaicają rozgrywkę. Oprócz nowej, pięknej grafiki na okładce w grze znajdziemy kilka nowych kart królestwa. Karty Drwala, Kanclerza, Odkrywcy, Szpiega, Uczty i Złodzieja zastąpione są kartami Bandyty, Kłusownika, Kupca, Rękodzielnika, Wartownika, Wasala i Zwiastuna. Zamiast karty Śmietniska gracze będą mieć do dyspozycji podkładkę Śmietniska. Polecamy!

   


  W tym tygodniu rozpoczęła się przedsprzedaż kolejnego dodatku do gry Arkham Horror LCG - Noc Czarnych Gwiazd. Po traumatycznych wydarzeniach w paryskich katakumbach tajemnica Króla w żółci prowadzi badaczy do wrót tajemniczej Carcosy, które mają się znajdować w owianym tajemnicą opactwie na wyspie Mont Saint-Michel - zapraszamy!

   

   
  Informujemy, że premiera nowego zestawu fabularnego Przychylność Starych Bogów do gry karcianej Gra o Tron LCG zaplanowana jest na 15 lutego 2018 r, u nas ruszyła przedsprzedaż.

   


  W przyszłym tygodniu planujemy również coś specjalnego, ale ponieważ wiadomość objęta jest klauzulą tajności Imperium Galaktycznego, niewiele możemy póki co powiedzieć. Spodziewajcie się wiadomości od nas już niebawem.


  Przypominamy również, że nadal trwa promocja na wszystkie produkty z serii Star Wars: Armada  Pozdrawiamy,

  zespół dragoneye.pl

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.