• Przechowalnia 0
 • Podsumowanko


  Witajcie w nowej rzeczywistości! Opustoszałe ulice, zamknięte sklepy, zamaskowani ludzie przemykający ciemnymi, pogrążonych we mgle ulicami wyludnionych miast i wszechobecne uczucie ogarniającego nas chłodu. Nie, to nie fabuła nowej gry planszowej w świecie Neuroshimy, a polska rzeczywistość jesieni 2020 roku. I co tu robić Panie i Panowie, skoro nie można wybrać się na cotygodniową wycieczkę do galerii handlowej? Jak zwykle planszówki są dla nas odpowiedzią na każdy kataklizm - nie trzeba wychodzić z domu, można w nie grać w piżamie i nawet braki w dostawie prądu nam nie straszne. Zobaczcie co też przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu. 


  Nowe przedsprzedaże:

  Aeon's End: Legacy
  Aeon's End: Legacy
  Kolejny rozdział w historii Gravehold zostanie niebawem otwarty. Gra oferuje historię, którą odkrywać będziecie w kolejnych rozdziałach, ulepszając po drodze swoich magów, odblokowując im dodatkowe umiejętności i walcząc z coraz to nowymi Nemesis. Elementy gry można łączyć z innymi częściami Aeon's End, ale niestety to wydanie będzie się od nich różniło gramaturą kart, co może takie połączenie utrudnić.
  Premiera planowana jeszcze przed końcem roku.

  Dune (edycja polska) - gra planszowa
  Dune (edycja polska)
  Przeniesienie legendarnej powieści Franka Herberta na planszę w klasycznej formie, lecz nowym wydaniu. Pierwsze, oryginalne wydanie pochodzi z 1979 roku, a teraz pojawi się u nas nowa, odświeżona wersja tego rewelacyjnego tytułu. 
  Premiera planowana na połowę listopada. 

  Abyss - gra planszowa
  Abyss
  Długo czekałeś na tą chwilę. Tron nareszcie został opuszczony i teraz, dzięki swoim wpływom, znajomościom i długoletnim przygotowaniom jesteś gotowy, by rozpuścić nici swojej intrygi tworzące gęstą sieć, w którą wpadnie korona władcy głębin. Zdobądź lub kup głosy członków rady, werbuj lordów, którzy przyczynią się do twego triumfu, przejmij kontrolę nad podmorskimi terytoriami, a wszystko to by osiągnąć jeden, jedyny cel - niepodzielne panowanie w morskiej otchłani. Abyss wraz z dodatkami powraca, a my wystartowaliśmy z przedsprzedażą dodruku tej rewelacyjnej gry.

  Mystic Vale: Big Box
  Mystic Vale: Big Box
  Gra w której wcielicie się w klany druidów zamieszkujących Dolinę Życia i starających się oczyścić ją z klątwy, ratując zamieszkujące ją pradawne duchy. Będziecie tu nie tylko tworzyć swoje talie, aby jak najlepiej poradzić sobie ze swoim zadaniem - stworzycie także poszczególne karty, dostosowując ich efekty do obranej przez siebie strategii. Mystic Vale spodziewamy się jeszcze w tym roku, a jest na co czekać, gdyż nie będzie to zwykła podstawka, a od razu Big Box, zawierający dwa dodatki.

  Polynesia - gra planszowa
  Polynesia
  Poprowadź swoje plemię w poszukiwaniu nowych wysp do zamieszkania na bajecznym polinezyjskim archipelagu. Gra z założenia rodzinna, ale pod wieloma względami powinna także zadowolić bardziej wymagających graczy. 
  Premiera już pod koniec listopada.

  Influentia - gra karciana
  Influentia
  Gra karciana, w której gracze wcielą się w zarządzających Megakorporacjami menadżerów, starających się uzyskać jak największe wpływy w miastach północncyh Włoch. Rozgrywka jest szybka, gra wymaga od 3 do 4 graczy, posiada proste zasady i dużą głębię planowania zagrań. Polecana zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym graczom.
  Premiera planowana na koniec listopada.

  Inne przedsprzedaże:
  Patchwork: Edycja Zimowa - premiera w listopadzie
  O Mój Zboże: Ucieczka do Canyon Brook - premiera w listopadzie
  Projekt L - premiera w II kwartale 2021

  Nowości

  Star Wars: X-wing - gra figurkowa
  Star Wars: X-Wing Tie Heavy oraz Heralds of Hope
  Oficjalnie doleciała kolejna fala X-Wingów - tym razem mamy nowego wypasionego Tie dla naszego wspaniałego Imperium, którego kadłub wytrzyma nawet najsilniejszy ostrzał, a wieżyczka pozwoli na likwidowanie nieszczęśników, którzy siądą nam na ogonie. Heralds of Hope natomiast dodaje trzy statki dla Ruchu Oporu w nowych barwach, wraz z nowymi pilotami i ulepszeniami. 

  Latające Burrito - gra imprezowa
  Latające Burrito
  Szalona gra imprezowa w której rzucać się będziemy jedzeniem, aby udowodnić naszą wyższość nad przeciwnikiem. Prosta gra karciana ze zręcznościowym twistem w postaci mknącego w naszą stronę burrita od twórcy Eksplodujących Kotków - masa zabawy gwarantowana. 

  7 Cudów Świata - Liderzy
  7 Cudów Świata: Liderzy
  Jak sam tytuł wskazuje, w tym dodatku do nowej edycji 7 Cudów Świata, dołączą znane postacie ze starożytności, dając nam nowe bonusy i możliwości rozwoju naszych miast. Dodatkowo dostajemy dwa nowe Cudy, które dodamy do tych z podstawowej wersji gry.

  Premiery w nadchodzącym tygodniu

  Last Aurora (edycja polska) - gra planszowa
  Last Aurora
  W poprzednim tygodniu do naszych newsów wkradł się błąd, ponieważ Last Aurora będzie dostępna dopiero 10 listopada, a nie tak jak pisaliśmy 5 listopada. Mamy nadzieję, że wybaczycie nam tą pomyłkę, a my jak najszybciej wyślemy wszystkie egzemplarze, aby trafiły trafiły do Was na premierę.

  Opóźnienia:

  Calico - gra planszowa
  Calico
  Aby zaopiekować się słodkim, małym kotkiem i uszyć mu najpiękniejszą na świecie kołderkę, będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać - premiera przesunięta na 2 grudnia.

  I to już wszystkie wiadomości, do napisania w przyszłym tygodniu,

  Zespół DragonEye  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.