• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Pomiędzy Dwoma Zamkami Szalonego Króla Ludwika

  139,90 zł 127,90 zł

  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Pomiędzy Dwoma Zamkami Szalonego Króla Ludwika

  Pomiędzy Dwoma Zamkami to owoc współpracy dwóch wydawnictw, Stonemaier Games oraz Bezier Games, łączący najlepsze mechaniki dwóch bestsellerowych gier: Between Two Cities oraz Castles of Mad King Ludwig (wydanej w Polsce jako Zamki Szalonego Króla Ludwika).

  Pomiędzy Dwoma Zamkami to gra kafelkowa, w której każdy kafelek to komnata zamku. Twoim zadaniem będzie zbudowanie z nich jak najlepszego zamku... a nawet dwóch, i to wspólnie z graczami siedzącymi obok! Będziesz współpracować z graczem po lewej, by zaprojektować jeden zamek, a z graczem po prawej, by zaprojektować drugi. W każdej turze wybierzesz dwa kafelki z ręki, odsłonisz je, a następnie wspólnie z partnerami dołożysz po jednym do każdego z twoich dwóch zamków. Na koniec gry za każdy z zamków otrzymasz punkty. Twój własny wynik stanowić będzie niższy z wyników z dwóch zamków, które powstały z twoją pomocą - a grę wygra gracz z najwyższym wynikiem. Żeby wygrać, musisz podzielić swój talent i uwagę pomiędzy dwa zamki!

  Nowatorska koncepcja gry pozwala na świetną zabawę w grupie od 2 do 7 graczy. Symultaniczne tury sprawiają, że rozgrywka w każdym gronie biegnie równie szybko, a duże, solidne i przepięknie zilustrowane kafelki komnat zachęcą każdego do wspólnej zabawy. To idealna gra na rodzinne spotkania, a także świetna propozycja na rozgrywki w większym gronie znajomych.

  Umiesz już budować domki? To czas sprawdzić się w budowie Zamków!

  Zawartość pudełka:

  ♦ 147 kafelków komnat zwykłych
  ♦ 48 kafelków komnat specjalnych

  ♦ 7 kafelków sal tronowych
  ♦ 7 kart pomocy gracza
  ♦ 28 królewskich sług
  ♦ 20 kart bonusowych
  ♦ 7 figurek zamków
  ♦ Tabele punktowe
  ♦ Instrukcja

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Ben Rosset , Matthew O’Malley
  Wydawca: Rebel
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 3 - 7 (z wariantem dla 2 graczy) 
  Wiek graczy: od 10 lat 
  Czas gry: 45-60 minut

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.