• Przechowalnia 0
 • Premiery!  Witajcie,

  Wydawcy jak zwykle nie dają chwili wytchnienia, co i nuż pojawia się jakaś kolejna premiera, przedsprzedaż, czy zapowiedź... i dobrze! W tym tygodniu dużo dobrych wiadomości - mamy coś dla miłośników zagadek, mamy coś dla fanów tytułów ekonomicznych, fanów komiksów i inwazji obcych... mamy też coś dla lubiących postrzelać statkami w Gwiezdnych Wojnach i szczególnie Ci ostatni powinni przeczytać uważnie cały ten news do końca...


  Nowe Przedsprzedaże:


  Kroniki Zbrodni 1900 - gra planszowa
  Kroniki Zbrodni 1900
  Wcielcie się w rolę młodego reportera, który w czasach La Belle Époque, na ulicach tętniącego życiem Paryża podążał będzie tropami morderstw, porwań oraz kradzieży, rozwiązując kolejne zagadki. Czy będziesz potrafił odgadnąć właściwą kombinację, by otworzyć sejf? Czy rozwiążesz zaszyfrowaną wiadomość odnalezioną na miejscu zbrodni? Zadania nie będą łatwe, jednak jeśli zdarzy Ci się utknąć w jakimś miejscu, zawsze możesz poprosić o pomoc Charlotte - w gazecie, w której pracujecie prowadzi kolumnę Szarad i Zagadek, więc może się okazać nieocenioną pomocą przy rozwiązywaniu co trudniejszych spraw.
  Przedsprzedaż Kronik Zbrodni 1900 wystartowała w naszym sklepie - premiera planowana na nadchodzący tydzień!


  Nadchodzące Premiery:

  Pod Wrogim Niebem - gra planszowa
  Pod Wrogim Niebem
  Inwazje Obcych to temat mocno eksploatowany zarówno przez kino jak i książki. Ludzkość od dawna zastanawiała się jak wyglądałby pierwszy kontakt z cywilizacją przybyszów z kosmosu. Czy mieliby wrogie zamiary? Czy chcieliby objąć we władanie naszą planetę? Taki właśnie scenariusz maluje przed nami Pod Wrogim Niebem, gra przeznaczona dla jednego gracza w której odpierali będziecie kolejne ataki wrogich statków na największe miasta naszej planety. Z podziemnych bunkrów pokierujecie obroną raz po raz rozwiązując kolejne, stawiane przed wami łamigłówki, niszcząc statki wroga i ratując istnienie milionów ludzi na całym świecie - spoczywać będzie na Was nie lada odpowiedzialność! Wszystko to już w nadchodzącym tygodniu. Premiera planowana na 30 kwietnia


  Premiery:


  X-Men: Bunt Mutantów
  X-Men: Bunt Mutantów
  Świat może się ich bać, ale prawda jest taka, że grupa bohaterskich mutantów, znanych jako X-Men, nieprzerwanie ratuje nam wszystkim tyłki przed machinacjami złych facetów. W grze Bunt Mutantów, współpracując z innymi graczami, złożysz grupę składającą się z takich postaci jak Wolverine, Gambit, Rogue, Storm, czy Cyclops i wyruszysz na niebezpieczne misje, w celu popsucia planów Hellfire Club, czy Magneto. Premiera miała miejsce w zeszłym tygodniu!


  Smartphone Inc. - gra planszowa
  Smartphone Inc.
  Każdy kto myślał o założeniu swojego biznesu, powinien zagrać w Smartphone'a. To świetna gra, w której wcielamy się w szefa produkującej smarphony firmy i wyruszamy na podbój światowych rynków opracowując nowe technologie, rozwijając fabryki, budując sieć biur na całym świecie i balansując cenami swych produktów, aby pobić konkurencję. Chwilowo brak Smartphone'a w naszym sklepie, ale spodziewamy się dostawy jeszcze w nadchodzącym tygodniu.

  Escape Tales: Dzieci Żmijowego Lasu
  Dzieci Żmijowego Lasu
  Kolejna część Escape Tales, która po ostatniej, futurystycznej odsłonie, przeniesie nas do świata fantasy, pełnego tajemniczych miejsc i zdarzeń. Jest to samodzielna gra, w której rozwiązywać będziemy zagadki, odkrywając przy tym kolejne rozdziały ciekawej historii. Premiera miała miejsce w mijającym tygodniu.


  Star Wars: X-Wing - Skystrike Academy Squadron Pack
  Star Wars: X-Wing - Skystrike Academy Squadron Pack

  Najbardziej wyczekiwany ze Squadron Packów dotarł do naszego sklepu i mogliśmy wreszcie zrealizować wszystkie zamówienia, które go zawierały. Pomimo, że mamy pandemię, a X-Wing to gra mocno turniejowa i do tego wszystkie nowe dodatki dostępne są jedynie w wersji angielskiej, widać, że wcale nie traci na popularności, a wręcz przybywa ostatnio nowych graczy zainteresowanych pojedynkami niewielkich eskadr w świecie Gwiezdnych Wojen. Cieszy nas to szczególnie, że nadchodzi coś dużego dla frakcji Separatystów i Szumowin...

  I to wszystko w tym tygodniu, pozdrawiamy jak zwykle serdecznie i do na pisania za tydzień,

  Zespół DragonEye

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.