• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Regulamin konkursu Gra o Tron

  1. Konkurs jest organizowany od dnia 8 kwietnia 2019 do dnia 13 kwietnia 2019 przez sklep internetowy Dragoneye.pl

  2. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.

  3. Aby wziąć udział w konkursie należy wpisać w komentarzu do posta konkursowego znajdującego się pod adresem internetowym https://www.facebook.com/dragoneyePL/posts/474785509727037 na platformie Facebook.com opisu pierwszego odcinka 8 sezonu serialu "Gra o Tron", oraz polubić lub, jeśli uczestnik ma ochotę, udostępnić post konkursowy na platformie Facebook.com.

  4. Uczestnik zgłaszający się do konkursu poprzez wystawienie komentarza w poście na platformie Facebook, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w celu przeprowadzenia konkursu.

  5. Laureaci konkursu zostaną wybrani przez właściciela sklepu www.dragoneye.pl na podstawie najbardziej zgodnych z prawdą i najciekawszych jego zdaniem komentarzy.

  6. Nagrodami w konkursie są dwie gry karciane - za najbardziej trafny i zgodny z fabułą odcinka komentarz: gra "Gra o Tron: Gra Karciana" wydawnictwa Galakta; za najbardziej kreatywny komentarz: gra "Gra o Tron: Królewski Namiestnik" wydawnictwa Galakta; Przewidziane są także wyróżnienia dla ciekawszych komentarzy w postaci jednorazowych kuponów rabatowych 3% na zakupy w sklepie www.dragoneye.pl

  7. W przypadku remisu - jeśli komentarz kilku osób będzie najbliżej stanu faktycznego zdarzeń, które przedstawione będą w pierwszym odcinku 8 sezonu serialu, organizator wybierze zwycięzcę na podstawie najbardziej kreatywnego jego zdaniem komentarza.

  8. Nagrody zostaną wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą kurierską w terminie do 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu na adres wskazany przez laureatów. Kupony zostaną rozesłane w formie elektronicznej do 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu poprzez wiadomość prywatną na platformie Facebook. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem powiadomienia o wygranej wynikającymi z błędnego podania przez nagrodzonego uczestnika konkursu adresu.

  9. Fundatorem Nagród jest sklep www.dragoneye.pl

  10. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy oraz przyznania, wydania i odbioru nagrody.

  11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ostatecznego sposobu rozstrzygnięcia konkursu na wypadek wcześniejszego wycieku informacji na temat fabuły pierwszego odcinka 8 sezonu serialu "Gra o Tron". W takim przypadku, zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie najbardziej kreatywnych według organizatora komentarzy.

  12. Lista nagrodzonych osób zostanie ogłoszona w komentarzu pod postem konkursowym na platformie Facebook.com do 7 dni od polskiej premiery 8 sezonu serialu "Gra o Tron".

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.