• Przechowalnia 0
 • Regulamin konkursu Mikołajkowego

  1. Konkurs jest organizowany od dnia 16 listopada 2020 do dnia 27 listopada 2020 przez sklep internetowy Dragoneye.pl

  2. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.

  3. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu do posta konkursowego znajdującego się pod adresem internetowym https://www.facebook.com/dragoneyePL/posts/896556500883267 na platformie Facebook.com napisać swój "najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja", argumentując dlaczego nagroda powinna dostać się właśnie temu uczestnikowi oraz polubić lub, jeśli uczestnik ma ochotę, udostępnić post konkursowy na platformie Facebook.com. Forma listu konkursowego jest całkowicie dowolna (np. tekst, piosenka, rysunek, wiersz itp.)

  4. Uczestnik zgłaszający się do konkursu poprzez wystawienie komentarza w poście na platformie Facebook, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w celu przeprowadzenia konkursu.

  5. Laureaci konkursu zostaną wybrani przez właściciela sklepu www.dragoneye.pl na podstawie najciekawszych jego zdaniem komentarzy.

  6. Nagrodą w konkursie jest gra planszowa Everdell wydawnictwa Rebel; Przewidziane są także wyróżnienia dla ciekawszych komentarzy w postaci jednorazowych kuponów rabatowych na zakupy w sklepie www.dragoneye.pl

  7. Nagroda zostanie wysłana pocztą kurierską w terminie do 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu na adres wskazany przez laureatów. Kupony zostaną rozesłane w formie elektronicznej do 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu poprzez wiadomość prywatną na platformie Facebook. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem powiadomienia o wygranej wynikającymi z błędnego podania przez nagrodzonego uczestnika konkursu adresu.

  8. Fundatorem Nagród jest sklep www.dragoneye.pl

  9. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy oraz przyznania, wydania i odbioru nagrody.

  10. Lista nagrodzonych osób zostanie ogłoszona w komentarzu pod postem konkursowym na platformie Facebook.com do dnia 29 listopada 2020 roku.

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.