• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie + gratis do wyboru
  Cena: 129,90 zł
  od E10 Data dodania: 02 December 2018

  Wybierając się w podróż na Przeklętą Wyspę razem z Robinsonem, należy zapamiętać, iż koniecznym będzie poświęcenie jej sporej dawki czasu, wysiłku i zrozumienia - jest wymagająca.
  Pozwala dzięki temu jednak na oderwanie się od realiów świata i zamyka graczy na ten czas swoim charakterem.Wybierzesz postać, określisz umiejętności , choć może nie uchronić Cię to przed pożarciem przez Przeklętą Wyspę. Przemyślane wybory i wykonane akcje będą stały u podstaw satysfakcji, którą współmiernie otrzymasz do wysiłków, a i to może być za mało, by wygrać. Masz do dyspozycji scenariusze, znaleźć możesz w internecie także więcej opcji.
  Klimatyczność i atmosfera, którą wytworzycie, będzie sednem sięgnięcia po tę grę.
  Życzę, abyście sami odkryli te atuty, zagłębiając się głębiej w wyspę, stając na przeciw wygenerowanych niebezpieczeństwo odkrywając przy tym przyjemność z gry.Ocena: 4/5

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.