• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Robinson Crusoe: Wyprawa HMS Beagle

  79,90 zł 72,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 1191
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Dodatek do niezwykłej gry kooperacyjnej

  Kiedy pewnego mroźnego, deszczowego poranka kapitan Robert FitzRoy wkraczał na pokład HMS Beagle, nie spodziewał się, że właśnie rozpoczyna się jedna z najsłynniejszych wypraw morskich w historii ludzkości. Był 27 grudnia 1831 roku. Pierwszy dzień zaplanowanej na dwa lata wyprawy badawczej. Na pokład, prócz 73 członków załogi, zamustrował się – na prywatne zaproszenie kapitana – młody, 22 letni badacz, Karol Darwin. Człowiek, który miał zadziwić cały naukowy świat i na zawsze odmienić nasze życie. Wszystko zaczęło się tu, chłodnego ranka, kiedy HMS Beagle wychodził z portu Plymouth…

  Wyprawa HMS Beagle to niezwykła kampania do gry Robinson Crusoe.

  Niezwykła, bo oparta na faktycznych wydarzeniach mających miejsce w latach 1831-1836. To podczas tej właśnie wyprawy Karol Darwin stworzył podwaliny do jednej z najbardziej przełomowych rozpraw naukowych w historii ludzkości – rozprawy „O istnieniu gatunków”. Gracze wcielają się w role członków załogi HMS Beagle i wraz z Darwinem rozpoczynają wielką przygodę. W kolejnych scenariuszach będą musieli stawić wyzwanie przeciwnościom losu i wspierać młodego naukowca w jego badaniach.

  W pudełku znajdziecie 5 nowych scenariuszy tworzących kampanię: W pierwszym wraz z Darwinem będziecie zbierać niezwykłe okazy przyrody. W drugim będziecie musieli naprawić zniszczony podczas wyprawy statek. Trzeci scenariusz przeniesie was na ocean, gdzie będziecie musieli stawić czoła potężnemu sztormowi. Czwarty scenariusz porwie was na wyspę, gdzie będziecie badali kulturę lokalnych plemion. W finalnym scenariuszu kampanii będziecie musieli przetrwać epidemię, która dziesiątkuje członków załogi oraz okazy flory i fauny zebrane podczas wyprawy.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie (edycja gra roku).

  Zawartość pudełka:

  ♦ Specjalna kostka
  ♦ 3 żetony wysp
  ♦ plansza statku
  ♦ plansza kajuty Darwina
  ♦ księga kampanii
  ♦ drewniany pion statku
  ♦ drewniany pion Darwina
  ♦ 6 żetonów części statku
  ♦ 16 żetonów przeszkód
  ♦ 6 kart elementów statku
  ♦ 5 kart chorób
  ♦ 9 kart plaży
  ♦ 3 karty morskich przygód
  ♦ 7 kart mięsożernych roślin
  ♦ 20 kart wydarzeń
  ♦ 5 kart członków załogi
  ♦ karta postaci Darwina
  ♦ karta postaci księdza/zakonnicy
  ♦ instrukcja

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.