• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  Runebound: Nierozerwalne więzi (rozszerzenie)

  199,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 395
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Bohaterowie Terrinoth od zawsze stanowili obrońców krainy, podejmując się niebezpiecznych wypraw, aby pomagać ludziom, walczyć z wrogami i zdobywać dość złota, by wyposażyć się w śmiercionośną broń oraz potężne zbroje. Jednakże dziś znacznie mroczniejsze siły zagrażają pokojowi i dobrobytowi Terrinoth, dlatego wszyscy śmiałkowie muszą się zjednoczyć, zmieniając się w jedno zbrojne ramię, które ochroni ten świat przed zagładą…

                                                        

  Rozszerzenie Nierozerwalne więzi wprowadza strategię i emocje trybów jednoosobowego oraz kooperacyjnego do każdej rozgrywki Runebound razem z dwoma zupełnie nowymi scenariuszami! Ponadto oba scenariusze z gry podstawowej, jak również scenariusz z zestawu scenariuszowego W sieci zmieniono z myślą o grze kooperacyjnej. Właśnie dzięki tym pięciu nowym scenariuszom będziesz mógł pokonać zło wspólnie z przyjaciółmi albo podjąć samodzielną próbę uratowania Terrinoth. Dodatkowo rozszerzenie oferuje nowe zasoby, nowych bohaterów i wiele innych elementów, które wykorzystasz podczas rywalizacji z pozostałymi graczami.

  Czy odpowiesz na wezwanie? Czy ukujesz heroiczne i nierozerwalne więzi?

  To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Runebound: Trzecia edycja.

  Nierozerwalne więzi umożliwiają znaczącą zmianę natury gry – bardziej niż na rywalizacji pomiędzy bohaterami skupiają się na wspólnej podróży po królestwie Terrinoth i zespołowym rozwiązywaniu zadań. Z nowym systemem kontroli potworów, dwoma nowymi bohaterami, pięcioma scenariuszami i garścią nowych zasobów i umiejętności, Nierozerwalne więzi rozszerzają granice Terrinoth, prowadząc graczy w niespotykane dotąd przygody!

  Wspólny cel

  Nowe scenariusze Nierozerwalnych więzi skupiają się przede wszystkim na nowym aspekcie gry. Zazwyczaj rozgrywka zasadzała się na rywalizacji bohaterów, ulepszaniu umiejętności, zdobywaniu nowych przedmiotów i pokonywaniu zła zagrażającemu Terrinoth. Jednak teraz stajecie przed śmiertelnym niebezpieczeństwem, które zmusza was do współpracy, jeśli chcecie mieć choćby cień szansy na przetrwanie. Nowe rozszerzenie wprowadza dwa całkowicie nowe scenariusze do rozgrywki pojedynczej lub wieloosobowej: Czerwona śmierć oraz Rój szarańczy, a ponadto trzy scenariusze, które można dołączyć do gry podstawowej lub rozszerzenia W sieci jako scenariusze jedno- lub wieloosobowe.

  rb06_scenar

  Tak jak w poprzednich scenariuszach Runebound, każdy z nich wprowadza nowe zagrożenie, z którym bohaterowie będą musieli się zmierzyć. Jednakże w przeciwieństwie do poprzednich scenariuszy, wyzwania z Nierozerwalnych więzi są tak niebezpieczne, że bohaterowie będą musieli się zjednoczyć, aby ochronić Wolne Miasta.

  W grze kooperacyjnej bohaterowie mogą połączyć siły i sformować drużynę. Kiedy postaci należą do grupy, przemieszczają się wspólnie – gdy jeden z bohaterów porusza się w swojej turze, cała grupa porusza się razem z nim, dzięki czemy znacznie szybciej przemierza krainy Terrinoth. Dodatkowo, bohater należący do grupy zyskuje możliwość nauczenia się jednej z umiejętności grupowych. Te potężne zdolności są jedną z głównych korzyści płynących z działania jako drużyna – np. wykonując test z użyciem Pokonywania słabości gracze mogą pomagać sobie w wykonywaniu zadań, a Skoordynowany atak umożliwia wspieranie się nawzajem w walce. Oczywiście czasami grupa musi się rozdzielić, aby wypełnić osobne cele, ale kiedy znów zbierze się w całość, członkowie zdobywają dostęp do każdej zdolności, jaką grupa zdobyła w trakcie gry.

  170405N-RB06_Cards_PartySkill-PO-4 170405N-RB06_Cards_PartySkill-PO-8

  Zarówno w grze pojedynczej, jak i wieloosobowej, można szybko nawiązać walkę z potworami używając do tego czterech nowych arkuszy walki z Nierozerwalnych więzi. Każdy z arkuszy odnosi się do innego typu wroga: Wojownika, Mistycznego, Dzikiego lub Oszusta. Po wejściu w starcie z wrogiem, na odpowiedniemu arkuszu należy umieścić specjalne żetony, które odpowiadają umiejętnościom przeciwnika.

  rb06_diagram_combat-board-good

  W trakcie walki żetony przeciwnika będą umieszczane na odpowiednich miejscach na arkuszu walki, w zależności od rzutu ataku. Za każdym razem, kiedy przeciwnik wykonuje kolejną akcję, należy przejść do następnej rubryczki na arkuszu i rozpatrzeć wszystkie żetony, które się tam znajdują. Dzięki specjalnym zasadom, bonusom i innym układom każdej walki, bitwy w Runebound staną się bardziej wymagające i innowacyjne.

  Jeśli jednak wolisz pozostać w rywalizacyjnym charakterze gry, Nierozerwalne więzi oferują również taką możliwość. Dwóch nowych bohaterów i ich specjalne zdolności wprowadzają wiele nowych sposobów na rozbudowanie i ulepszanie postaci w trakcie gry, a 20 nowych zasobów i 30 umiejętności otwiera mnóstwo możliwości.

  eliam_rb
  tatianna_rb

  Dołącz do przyjaciół

  Czy jako nieustraszony samotny wilk, czy niepokonany wojownik w grupie przyjaciół – musisz stawić czoła wielu nieznanym przeciwnościom. Czas wyruszyć w drogę! Dołącz do nowych bohaterów i podejmij nową przygodę!  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.