• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Star Wars: Przeznaczenie - Poprzez Galaktykę (36 zestawów dodatkowych - Box)

  349,00 zł 122,40 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 858
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  OPAKOWANIE ZAWIERA 36 ZESTAWÓW DODATKOWYCH STAR WARS: PRZEZNACZENIE - Poprzez Galaktykę

  W całej galaktyce, ludzie marzą o przygodach. Chcą być niepokornym łotrem, wyśmienitym pilotem, który wzniesie się w przestworza. Marzą, by stać się jednym z wielkich rycerzy Jedi. Stanąć tam, gdzie swoją podróż rozpoczął Luke Skywalker, Anakin Skywalker, Rey, a nawet Han Solo. Przeczuwać pułapkę, wiedzieć że chodzi o coś większego, ale potrzebuje tylko jednego strzału…


  Nowy pakiet dodatków do Star Wars: Przeznaczenie Poprzez Galaktykę, To kolejne 160 kart z bohaterami uniwersum Gwiezdnych Wojen.

  Wśród nowych bohaterów znajdzie się między innymi Han Solo z filmu Star Wars: Historie, którego opowieść nie tak dawno zawitała na ekrany kin. Zanim stał się buntownikiem, Han Solo był zarozumiałym młodzieńcem, marzącym o tym, by zostać pilotem. W poszukiwaniu wspaniałych przygód często znajdował jeszcze większe kłopoty. W towarzystwie podobnych sobie, Lando Calrissian czy Tobias’ Beckett, młody Solo dołącza do Star Wars: Przeznaczenie.

  Bądź zawsze gotowy
  Rebelia ma swoich wielkich bohaterów, lecz Imperium nie pozostaje w tyle. Podczas Galaktycznej Wojny Domowej, Imperialna Specjalna Grupa Uderzeniowa Inferno sprawiła, że zadrżeli ze strachu wrogowie Imperatora. W czołówce tej elitarnej grupy żołnierzy znalazła się Iden Versio, były pilot myśliwca TIE w Imperial Starfighter Corps. Iden jest doświadczonym dowódcą i przez pewien czas była oddana ideałom imperatora Palpatine’a. Iden Versio w Star Wars: Przeznaczenie znalazła się jako złoczyńca, kosztujący dwanaście punktów za normalną wersję lub piętnaście za elitarną. Z dwoma symbolami ataku dystansowego, z których każda zadaje dwa obrażenia, Iden Versio może mocno uszkodzić bohaterów przeciwnika, a jej umiejętność specjalna naprawdę zachwyca.
              Myśliwce TIE stają się jeszcze bardziej przerażające w połączeniu z nową mechaniką wprowadzoną w Poprzez Galaktykę. Modyfikacje są nowymi ulepszeniami, które działają podobnie do innych, ale zamiast tego są dołączane do niektórych wsparć. Dodatek Poprzez Galaktykę koncentruje się na modyfikacjach, które są dołączone do pojazdów. Kiedy gracz aktywuje pojazd, rzuca kostkami wszystkich dołączonych do niego modyfikacji, czyniąc wsparcie znacznie bardziej niebezpiecznym.

  Jedną z najbardziej efektywnych modyfikacji wprowadzonych w Poprzez Galaktykę jest Potrójna Wieżyczka Laserowa zdolna zmodyfikować dowolny pojazd. Z czterema ścianami obrażeń, Potrójna Wieżyczka Laserowa dodaje poważnej siły ognia do dołączonego wsparcia, ale także zapewnia mu dodatkową ochronę. Gdy kość Potrójnej Wieżyczki Laserowej znajduje się w puli gracza, przeciwnik nie może usunąć kości dołączonego wsparcia.

                                                                                                                                                                          
                   
  Strażnicy pokoju
  Jedi są strażnikami pokoju, chroniącymi tych, którzy sami nie mogą się bronić. Kit Fisto był słynnym wojownikiem i od teraz dostępny jest w Star Wars: Przeznaczenie, kosztując trzynaście punktów za normalną wersję lub szesnaście za elitarną. Kit Fisto jest ekspertem w walce, który skutecznie zapobiegnie otrzymywaniu obrażeń. Zanim otrzyma obrażenia, może usunąć jedną ze swoich kości lub posiadanego ulepszenia, które wskazuje obrażenie w walce wręcz, aby zablokować obrażenie równe wartości na usuwanej kości. Chociaż może to pozbawić go części zaplanowanych ataków, to jednak może również pomóc w utrzymaniu Kit Fisto przy życiu wystarczająco długo, aby ten miał znaczący wpływ na pole bitwy.


  Przez galaktykę bohaterowie, złoczyńcy i wszyscy pomiędzy nimi tworzą własne przeznaczenie. Od lojalnych żołnierzy Imperium, przez ekipy mgławicowej moralności, po chroniących innych rycerzy Jedi. Galaktyka to wielkie miejsce, pełne mieszkańców, którzy wykuwają swoją własną ścieżkę. A jaką historię opowiecie wy, w swojej podróży po całej galaktyce?

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw startowy Star Wars: Przeznaczenie.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.