English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWERodzinneStawka większa niż życie
  Promocja

  Stawka większa niż życie

  99,90 zł 79,90 zł

  Kod: 1248
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Kultowy serial Stawka większa niż życie doczekał się swojej adaptacji na grę planszową. Jeden z graczy będzie prowadził polską siatkę wywiadowczą, z Hansem Klossem. Drugi, prowadząc oficera SS (m.in. Stetdke lub Brunnera) ze swoimi agentami będzie dążył do jej rozbicia i zdemaskowania polskiego agenta J23.

  Tak jak w serialu telewizyjnym, tak i w grze walka wywiadu polskiego i niemieckiego wyzwala wielkie emocje. Z pomocą zilustrowanych kadrami z serialu kart oraz postaci pierwszo- i drugoplanowych, Gracze poprowadzą swoje siatki wywiadowcze. Używając sprytu, podstępu, odpowiedniej strategii działania Gracze niejednokrotnie staną przed wyborami, które zaważą o sukcesie ich misji, czasem kosztem życia własnych agentów. 

  Scenariusze dołączone do gry pozwalają w niepowtarzalny sposób pokierować losami bohaterów znanych z pierwszych trzech odcinków serialu telewizyjnego:

  • „Wiem kim jesteś” – Hans Kloss ma za zadanie nadać tajny meldunek, ale musi się spieszyć, gdyż Niemcy są już o krok od namierzenia radiostacji. 
  • „Hotel Excelsior” – w tytułowym hotelu Gestapo zastawia pułapkę na polskich agentów. Hans Kloss podejrzewając niebezpieczeństwo podejmuje ryzykowaną grę.
  • „Ściśle Tajne” – przetrzymywany i szantażowany przez Niemców polski doktor Pulkowski nie mając wyjścia decyduje się na współpracę. Jedyną szansą na pokrzyżowanie planów niemieckich jest odbicie doktora z ich rąk.
  Tryb tworzenia własnych scenariuszy sprawia, że gra daje możliwości ograniczone tylko zasadami.  Zawartość pudełka:
  ♦ Instrukcja ze scenariuszami
  ♦ 10 sektorów planszy
  ♦ 2 tory śledztwa
  ♦ 1 tor czasu
  ♦ 2 arkusze podpowiedzi
  ♦ 130 kafelków przedmiotów
  ♦ 24 figurki postaci
  ♦ 26 kart dokumentów agentów
  ♦ 52 karty lokacji
  ♦ 32 karty reakcji
  ♦ 63 karty misji
  ♦ 10 kart aktywacji
  ♦ 7 kart ściśle tajne
  ♦ 36 żetonów zagrożenia
  ♦ Ponad 100 żetonów pomocniczych
  ♦ 14 kostek do gry

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Liczba graczy: 2
  Wiek: 12+
  Czas gry: 90 - 120 min.
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.