• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Sword & Sorcery – Nieśmiertelne dusze Tajemny portal + karty promo (PL)

  199,90 zł 162,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 2675
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie


  Sword & Sorcery - nagłówek

  Tajemny portal otworzy się dla śmiałków chętnych powalczyć o to co mają najcenniejsze- swoje nieśmiertelne dusze. 

  Nowe przygody, nowi przeciwnicy

  Po przekroczeniu Tajemnego portalu śmiałkowie znajdą nowych przeciwników w postaci demonów i magów którzy będą czyhać na życie naszych bohaterów. Dodatek wprowadza nowe kafelki mapy, a także karty skarbów, potworów, wydarzeń i Emporium, jak również cztery nowe zadania, znacznie dłuższe od tych, które znajdują się w zestawie podstawowym. Tym samym poziom epickich wyzwań, stojących przed bohaterami, znacząco wzrasta. Bohaterowie mogą kontynuować swoje dotychczasowe zmagania lub rozpocząć zupełnie nową kampanię od Aktu I (poziom 2-4) i zająć się gromadzeniem skarbów oraz punktów duszy z myślą o Akcie II.

  Dzięki temu nowemu zestawowi każde zadanie można rozegrać jako samodzielną przygodę i połączyć z zestawami bohaterów: Ryld, Morrigan, Onamorem i Victorią, zaprojektowanymi z myślą o walce przeciwko złym siłom.

  Kontynuujcie epicką kampanię, którą zaczęliście w grze Sword & Sorcery — Nieśmiertelne dusze dzięki niebezpiecznym zadaniom z tego rozszerzenia. Wprowadza ono nowych, przerażających wrogów, którzy oddziałują na siebie wzajemnie i stanowią jeszcze większe zagrożenie dla każdego bohatera, który śmie stanąć im na drodze!

  Uwaga! Do tego rozszerzenia dodajemy gratis 15 kart promocyjnych Zbrojownia Hollywood (oferta ważna do wyczerpania zapasu - jak tylko zapas kart się wyczerpie, niniejszy opis zostanie zmodyfikowany).

  To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.