• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Nowość

  Włościanie

  89,90 zł

  Producent: Iuvi
  Kod: 1868
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  W grze Włościanie stajesz się założycielem średniowiecznej wioski w kilka lat po wielkiej pladze, która udręczyła tutejsze ziemie. Utrata dużej liczby ludności stworzyła problem niedoboru specjalistów z wielu dziedzin. Wiele podstawowych dóbr, takich jak żywność, schronienie, ubrania, które były do tej pory łatwo dostępne, stały się towarem deficytowym. Rzemieślnicy, choć ich umiejętności są teraz pożądane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, także znaleźli się w niewesołym położeniu - mają spory problem ze zdobyciem surowców oraz odpowiednich narzędzi. Handlarze natomiast stracili swoich klientów. Wielu uszło z tych okolic przed plagą, pozostawiając za sobą opuszczone farmy oraz zakłady rzemieślnicze.

  Drogi są teraz pełne uchodźców, którzy szukają dla siebie nowego początku. Przychodzą do Ciebie, wierząc, że będą mogli osiedlić się na Twoich ziemiach i jakoś tutaj żyć. Twoje pola są idealnym miejscem od których rozpocznie się rozbudowa wioski, gdyż na pewno dadzą plony pozwalające wyżywić jej rosnącą populację. Pamiętaj jednak, że nie wszystkich będziesz w stanie przyjąć, gdyż zasoby są ograniczone. Dobór odpowiednich osób, które osiedlą się w wiosce jest kluczowy dla jej przetrwania. Wielu przybyszów posiada cenne i unikalne zdolności, ale polegają na innych, którzy dostarczą im surowce oraz narzędzia, aby mogli odpowiednio wykonywać swój zawód. Jeśli uda Ci się znaleźć ludzi, którzy będą potrafili pracować razem, by powiększyć zyski, zwiększając jednocześnie zapasy jedzenia oraz przestrzeń do życia, Twoja wioska będzie doskonale prosperować. 

  Włościanie, zaprojektowani i zilustrowani przez Haakona Gaardera, to piękna gra karciana oparta na mechanice draftu i tzw. budowania stołu z kart, z pomocą których gracze rozwijają swoja osadę. Jako założyciel średniowiecznej osady będziesz oferować schronienie i prace w swojej rosnącej społeczności ludziom o najróżniejszym fachu. Jeśli zdołasz zwerbować właściwych pracowników i stworzysz zyskowne łańcuchy produkcji, dbając jednocześnie o dostępność pożywienia i możliwości rozbudowy, twoja osada rozkwitnie i to ty zostaniesz obwołany zwycięzcą!


  To pudełko zawiera pełna grę podstawowa oraz 4 dodatki, których możecie używać oddzielnie lub dowolnie je łączyć. Gra zawiera także tryb jednoosobowy, w którym konkurujesz z potężną i porywczą hrabiną, starając się oprzeć jej złośliwym knowaniom.

  Pakiet podstawowy zawiera:
  30 kart Osadników Podstawowych
  100 kart Wędrownych Osadników
  5 kart Założycieli
  5 kart pomocy
  2 karty Targowiska
  1 karta końca fazy dobierania
  26 kart trybu jednoosobowego
  1 karta pierwszego gracza
  1 znacznik pierwszego gracza
  5 kafli Ryneczku
  6 kafli przekładek
  150 żetonów monet
  Instrukcja

  Pakiet dodatków zawiera:
  12 kart Usprawnień
  9 kart Łotrów
  5 kart Świętych
  8 kart Spekulantów
  3 znaczniki Usprawnień
  4 kafle przekładek

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.