• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:
  facebook  

   


  Współpracujemy z:


  Wysokie napięcie

  99,90 zł

  Producent: Lacerta
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Zarabianie pieniędzy na elektryczności? Zbijanie kokosów na elektryczności? Co za świetny pomysł!!! Czy powinienem używać węgla lub oleju do wytwarzania prądu w tradycyjny sposób? A może te zasoby wyczerpią się w przyszłości? A może przyszłość leży w spalaniu śmieci? Z pewnością energia jądrowa jest bardzo zachęcająca. Jeśli tylko rząd zatroszczy się o składowanie odpadów atomowych przyniesie to spory zysk. Oczywiście możesz używać bardziej ekologicznych źródeł energii i być niezależnym od zasobów. Ale czy takie rozwiązanie będzie wystarczająco wydajne, aby zaspokoić wszystkich klientów? No i nie zapomnij o rywalach. Konkurencja nie śpi. Analizuj jakie elektrownie budują, jakie miasta mają w zasięgu, od jakich zasobów zależy ich sukces i jakimi nowymi elektrowniami się interesują.

  W trakcie gry licytuje się elektrownie (np. atomowe, wiatrowe, itp.), których następnie używa się do podłączania miast do swojej sieci energetycznej. Niektóre rodzaje elektrowni wymagają specyficznych surowców (np. węgla, uranu), których ceny i dostępność zmienia się dynamicznie na rynku.
  Zwycięzcą zostaje osoba, która podłączyła do swojej sieci i zaopatruje w energię największą liczbę miast.

  Gra została laureatem nagrody Gra Roku 2007 - tym samym została uznana za najlepszy tytuł wydany w naszym kraju w 2007 roku.
  Polska edycja jest identyczna z niemieckim i angielskim wydaniem. W grze można używać dodatków z różnych edycji językowych.

  Zawartość pudełka:
  ♦ dwustronna plansza (USA / Niemcy)
  ♦ 43 karty elektrowni
  ♦ ponad 200 drewnianych znaczników
  ♦ pieniądze używane w grze
  ♦ instrukcja

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Friedemann Friese
  Wydawca: Lacerta
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 - 6 osób
  Wiek graczy: od 12 lat
  Czas gry: ok. 60 - 90 minut
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.