English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY FABULARNEZEW CTHULHUZew Cthulhu: Horror nad Wartą - Polskie Scenariusze

  Zew Cthulhu: Horror nad Wartą - Polskie Scenariusze

  119,90 zł
  Producent: Black Monk
  Kod: 1436
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Kolejny podręcznik, który zabierze graczy w podróż po Polsce i wielu miejscach, które sami zapewne odwiedzili - teraz ujrzą je w trochę innym świetle. Akcja scenariuszy umiejscowiona jest także w różnych dekadach i każda ma swoją unikalną swojską atmosferę. 

  Tajemnicze morderstwa, niewyjaśnione zaginięcia i niewypowiedziana groza… Z tym wszystkim zmierzyć się będą musieli Wasi Badacze. Czy odważą się stawić czoła przerażającej prawdzie? Czy będą mieli na tyle odwagi, aby dokończyć swoje śledztwa i pozostać przy zdrowych zmysłach?

  KOSZMAR POZNANIA - Sandy Petersen

  Poznań, rok 2018. Młody policjant trafia na trop tajemniczych wydarzeń w podziemiach pruskich fortów na poznańskiej Cytadeli. Nie wiedząc, kto z jego otoczenia jest w to zamieszany, prosi naszych bohaterów o pomoc w rozwikłaniu sprawy.

  MIŁOŚĆ - Miłosz

  Miłość to współczesny scenariusz, w którym Badacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z tajemnicami rodem z Mitów Cthulhu, ale również z rosnącym, doświadczanym przez nas na co dzień oddaleniem ludzi od siebie - nieufnością, egoizmem, izolacją…

  DOROŚLI WE MGLE - Michał Bańka

  Początek lat 90., małe miasteczko na przedmieściach Warszawy. Grupa przyjaciół ze szkoły stara się rozwiązać tajemnicę zaginięcia ich przyjaciela. Zaginięcia, na które większość dorosłych nie zwróciła uwagi. Czy sami zdołają stawić czoła mrocznym siłom, rozwiązać zagadkę i uratować kolegę?

  W CIENIU ŚWIATEŁ - Adam Wieczorek

  W przededniu wielkiej imprezy plenerowej w Olsztynie pod Częstochową, opinią publiczną wstrząsa samobójstwo na Jasnej Górze. Dziennikarskie śledztwo ujawnia prawdziwą skalę dramatu. Walcząc z ludzką chciwością i ignorancją, Badacze próbują powstrzymać największą tragedię w historii powojennej Polski.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy: Zew Cthulhu: Podręcznik Strażnika Tajemnic.


  Informacje dodatkowe:

  • Ilustracja na okładce: Mariusz Gandzel
  • Wydruk: w kolorze
  • Okładka: twarda
  • Format: A4

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.