English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY FABULARNEZEW CTHULHUZew Cthulhu: Zasobnik Strażnika

  Zew Cthulhu: Zasobnik Strażnika

  104,90 zł

  Producent: Black Monk
  Kod: 1437
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zasobnik Strażnika jest wręcz nieodzowną pomocą podczas rozgrywki w grę fabularną Zew Cthulhu!

  Ekran wykonany jest z grubej, twardej okładki, która rozkłada się na szerokość około 85 cm. Jest on także dwustronny. Jedna strona przedstawia niepokojący obraz i będzie zwrócona cały czas przodem do graczy wcielających się w badaczy, dodając rozgrywce dodatkowego klimatu. Tył ekranu, strona Strażnika, zawiera podsumowanie najważniejszych zasad, statystyk oraz wykresów, co stanowi nieocenioną pomoc dla Strażnika Tajemnic, podczas prowadzenia każdej przygody.

  Zasobnik Strażnika zawiera także dwa nowe scenariusze, których akcja osadzona jest w Ameryce, w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Autorzy dodatku przygotowali także dwanaście postaci w które będziemy mogli się wcielić podczas naszych przygód w świecie mitów Przedwiecznych. Oprócz tego, czekać na was będzie także 5 nowych kart Badaczy oraz kolorowe mapy ookolic znanych z opowiadań H.P. Lovecraft'a.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy: Zew Cthulhu: Podręcznik Strażnika Tajemnic.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.