• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych
  Znak Starszych Bogów
  [119]
  Cena: 117,90 zł
  od sla Data dodania: 25 November 2018

  Klimatyczna gra kościana osadzona w lovecraftowiskich klimatach. Ciekawa odskocznia od dużych gier jak Horror w Arkham, Eldritch Horror czy Posiadłość Szaleństwa. Proste zasady, szybkość rozłożenia i nieduży rozmiar (do pudełka od podstawki możemy zmieścić wszystkie dodatki, oczywiście po usunięciu nieporęcznej wypraski) sprawiają, że dobrze sprawdza się w podróży.

  Ponieważ mechanika całkowicie zależy od kości, to przy kiepskich rzutach nawet dodawanie kartami dodatkowych lepszych kości żółtych czy czerwonych nie pomoże i to może trochę irytować. Z drugiej strony, przecież nasi Badacze mierzą się z potężnymi istotami, które mogą wpływać na los, a ten może być kruchy i przewrotny zwiastując naszą szybką zgubę.

  Wersja podstawowa oferuje całkiem przyzwoity zestaw zadań, które zapewnią wiele godzin dobrej zabawy, a jeśli dodatkowo wyposażymy się w dodatki, to regrywalność tytułu znacznie wzrośnie.

  Podsumowując, jeśli ktoś szuka prostej gry z Przedwiecznymi, którą można ze sobą wszędzie zabrać, to warto wyposażyć się w ten tytuł. Jeśli jednak ktoś nie przepada za turlaniem kości, to omijać szerokim łukiem.Ocena: 3/5

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.