• Przechowalnia 0
 • Barbarzyńskie Hordy

  Hordy Barbarzyńców - dodatek do gry Osadnicy: Królestwa Północy
  Sielskie i spokojne życie mieszkańców północy zakłócone już było przez zapędy wielkiego Cesarstwa Rzymskiego i chciwych kupców z kraju kwitnącej wiśni. Teraz jednak nadchodzi zagrożenie z którym nie da się dogadać. Barbarzyńcy, którzy podstępem grabić będą wszystko co znajdzie się w zasięgu ich wzroku, hordy, czyhające tylko na okazję by niczego nie spodziewający się osadnik wpadł w ich pułapkę - oto kto zawita w niedługiej przyszłości na północ aby sięgnąć po bogactwa beztroskich krain. Z klanami dzikusów nie da się negocjować i wykorzystają każdą okazję by rabować i plądrować - czy to bezbronne wyspy, czy też zagospodarowane już pola. Strzeżcie się, unikając zagrożenia, lub stańcie na czele tych podstępnych nacji, by podbić północne krainy!

  Dodatek Osadnicy: Królestwa Północy - Hordy Barbarzyńców jest już dostępny w przedsprzedaży, a w pudełku znajdziecie dwa nowe klany, które nieźle namieszają w Waszych rozgrywkach.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.