English
 • Przechowalnia 0
 • O nas

  Serdecznie witamy na naszej stronie!
  Jeśli tu trafiłeś, to znak że potrzebujesz gry planszowej. Czy to dla siebie, czy dla kogoś w prezencie, chcemy abyś pamiętał, że zawsze służymy Ci pomocą - napisz do nas lub zadzwoń, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Od kilku dobrych już lat planszówki stały są naszym "małym" hobby. Zaczęło się niewinnie - od kupna gier dla naszych dzieciaków. Z czasem kolekcja powiększała się, ale tu w okolicy Krakowa nie było sklepu, który spełniał by wszystkie nasze potrzeby: dobre ceny, szybka dostępność produktów i dobra obsługa. Mamy tu oczywiście kilka sklepów, ale żaden nie spełniał naszych oczekiwań w pełni. Także kupując gry wysyłkowo, nawet w tych bardziej znanych, polecanych przez wszystkich sklepach zdarzały się przesyłki źle zapakowane i uszkodzone, a próba organizacji wymiany lub zwrotu często kończyła się kilkutygodniową mailową przepychanką. Widząc, że możemy robić wiele rzeczy lepiej niż inni, narodził się pomysł otwarcia sklepu – znamy się na temacie, oferujemy świetną obsługę (zero negatywnych opinii od początku prowadzenia sklepu - to już prawie 5 lat!), konkurencyjne ceny (część naszych gier planszowych mamy tak tanio, że są w najlepszych cenach w Polsce) i jeśli ktoś zechce, może grę odebrać osobiście w tym samym dniu, jeśli aktualnie mamy kopię na miejscu. Lubimy o sobie myśleć jako o sklepie „Hybrydowym” (takie modne teraz słowo ;)) tzn. nie jesteśmy wyłącznie sklepem internetowym i posiadamy sklep stacjonarny w Krakowie, który oferuje gry w takich samych cenach jak w internecie. Wspomagamy także organizowanie licznych eventów planszówkowych, wspieramy organizatorów nagrodami dla zwycięzców turniejów i współpracujemy z wieloma osobami propagującymi nasze hobby.

  Moglibyśmy opowiadać o sobie długo, jednak nikt nie powie o nas więcej niż Wy drodzy klienci! Możecie sprawdzić opinie o nas na Facebooku’u, czy w Google  a ponieważ czytając niektóre z Waszych recenzji naszego sklepu rozpiera nas duma, wstawiamy poniżej przykłady tych, które szczególnie łechtają naszą próżność… no cóż, jesteśmy tylko ludźmi ;)  Naszymi klientami są także Youtubowi recenzenci - tutaj możecie sprawdzić jak pakujemy paczki w filmiku nakręconym przez Humigraj


  Sklep DragonEye prowadzony jest przez firmę ALAN BERGER DRAGONEYE zarejestrowaną przez Prezydenta Miasta Krakowa 27 września 2017 roku.
  Siedziba Firmy: ul. Radzikowskiego 77A/1, 31-315 Kraków.
  Sklep: ul. Słowicza 3, 31-320 Kraków
  REGON: 368229507
  NIP: 6792751623
  Email: sklep@dragoneye.pl
  Telefon: 790 666 217

  Dane do przelewów:
  mBank
  Dragoneye
  Alan Berger
  ul. Radzikowskiego 77A/1
  31-315 Kraków
  17 1140 2004 0000 3702 7710 7568

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.