English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Bohaterowie Tenefyru

  Bohaterowie Tenefyru - gra karciana

  Wioska Tenefyr jest bastionem światła w dolinie otoczonej cieniami kryjącymi mroczne stwory. Zbocza potężnych gór chronią dolinę przed niebezpieczeństwami kryjącymi się za ich graniami, lecz majestatyczne łańcuchy poprzeszywane są licznymi jaskiniami, łączącymi sielskie łąki Tenefyru z pełnym zagrożeń światem. Te podziemne przejścia nie są jednak jedynym źródłem zagrożenia. Coś jeszcze straszniejszego wyłania się z mroku, by zaatakować wioskę. Czy bohaterowie staną na wysokości zadania i obronią to piękne miejsce przed nadchodzącą zagładą?

  Startujemy z przedsprzedażą kooperacyjnej gry karcianej Bohaterowie Tenefyru. Jako garstka awanturników próbujących ocalić wioskę, będziecie zanurzali się wspólnie w podziemia, by walczyć z licznymi potworami i zdobywać skarby oraz doświadczenie. Każdy loch oczyszczony z zamieszkujących ich poczwar pozwoli Wam zdobyć wdzięczność mieszkańców wioski. Każda wygrana walka pozwoli na zdobycie dodatkowych kart, które włączycie do swojej talii. A wszystko to, aby przygotować się na ostateczną walkę z potężnym bossem, który czyha na życie mieszkańców doliny. 

  Premiera planowana jest na przełom stycznia i lutego tego roku.

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.