• Przechowalnia 0
 • Brass & U-Boot
  UWAGA! CZYTAJCIE DO KOŃCA, NA SAMYM DOLE NIESPODZIANKA ;)

      
  Brass... Birmingham i Lancashire... chyba przedstawiać nie trzeba - a jeśli jednak ktoś z Was nie zna tych wspaniałych gier ekonomicznych, to błyskawicznie powinniście się zapoznać! Kliknicie więc w zdjęcia a przeniosą was one w bezwględne realia świata w dobie rewolucji przemysłowej.
  U-Boot
  Wiemy, że wśród naszych klientów mamy wielu niedoszłych piratów, więc taka "mała" propozycja od nas na weekend, po części związana z Waszym wymarzonym fachem. W końcu tutaj także przyjdzie Wam przeżywać wspaniałe przygody na morzu... no, może ciężko tą symulację łodzi podwodnej nazwać przygodą, ale na pewno jest to tytuł warty uwagi, i każdy wilk morski powinien chociaż o nim przeczytać :)

  Z okazji dnia bez okazji na powyższe tytuły w  przedsprzedaży, do niedzieli 27.01.19 dajemy Wam specjalną obniżkę 5% z kuponem rabatowym BRASS&UBOOT (trzeba go wpisać w koszyku przed sfinalizowaniem zakupów).

  pozdrawiamy,

  DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.