• Przechowalnia 0
 • Cooper Island

  Cooper Island - gra planszowa

  18 maja 1765

  Gdy zbudziłem się wczesnym rankiem, zauważyłem, że Coopera nie ma w mojej kabinie. Wyszedłem na pokład i zobaczyłem go stojącego na tylnych łapach, nerwowo spoglądającego przez reling na dziobie statku. Wytężyłem wzrok, ale horyzont był pusty. Uspokoiłem psa klepiąc go po głowie i mówiąc, że niczego tam nie ma. Do końca dnia Cooper szczekał jak opętany ilekroć sternik próbował zmienić kurs, przestając jedynie, gdy wracaliśmy na wcześniej obraną trasę. Później, tuż przed zachodem słońca, coś zamajaczyło na horyzoncie – najpiękniejsza wyspa, jaką kiedykolwiek widziałem. Gdy wylądowaliśmy na jej brzegu, natychmiast zrozumiałem, że pewnego dnia wrócimy do tego cudownego miejsca i osiedlimy się tu już na zawsze. Skrupulatnie zaznaczyłem lokalizację wyspy na mapach morskich i nazwałem ją na cześć jej odkrywcy: Wyspa Coopera.

  6 sierpnia 1771

  W końcu wróciłem na Wyspę Coopera, a Cooper wciąż jest u mego boku! Zabrałem ze sobą dwa statki i wielu pracowitych ludzi. Jednak nie jesteśmy tutaj sami. Inni dołączyli do mnie w tej wspaniałej podróży ze swoimi własnymi statkami i robotnikami, chcąc zasmakować tego raju na ziemi. Rozdzieliliśmy się nim dotarliśmy na wyspę. Ja i moja załoga rozbiliśmy obóz na południowym półwyspie, nie mając pojęcia, gdzie wylądowali inni. W każdym razie nadszedł czas, aby zbadać nasz nowy dom i przekształcić go w kwitnące miejsce, o którym marzyłem od tak dawna. Bierzmy się do pracy.

  Ogłaszamy, że wystartowała w naszym sklepie przedsprzedaż gry Cooper Island - premiera planowana jest na III kwartał tego roku.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.