English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Dice Throne

  Dice Throne: Adventures - gra karciana
  Złoto i skarby! Dice Throne powraca w formie kooperacyjnego dodatku, który pozwoli aż czterem bohaterom połączyć siły i wybrać się na wyprawę do lochów by walczyć z kreaturami je zamieszkującymi. Będziecie się zbroić, ulepszać swoje umiejętności i walczyć z potworami oraz bossami. Rozegracie kampanię, która trwała będzie kilka sesji, a podczas każdej z nich dodacie nowe karty do swoich talii, by stać się jeszcze bardziej potężnymi i by na finiszu tej wyprawy stanąć oko w oko z bezwzględnym, Szalonym Królem.
  Oczywiście do rozgrywki w przygodowego Dice Throne'a wykorzystać możecie jakiekolwiek postacie, z którejkolwiek części, a jeśli już o tym mówimy to... trzeba Wam wiedzieć, że wraz ze startem przedsprzedaży Dice Throne: Adventures, startuje również przedsprzedaż aż czterech nowych pudełek zawierających po dwóch bohaterów każda. Mamy więc pojedynek Banitki z Samurajem, Taktyka z ŁowczyniąPiratki z Wynalazcą oraz Serafiny z Wampirzycą. Jak zawsze każda postać może brać udział w walce przeciw dowolnemu innemu przeciwnikowi z wcześniejszych jak i tych obecnych części, więc teraz na regrywalność nikt nie będzie już mógł narzekać, gdyż ilość kombinacji będzie iście oszałamiająca. 

  Premiera planowana jest już niebawem.

   

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.